• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    KORINKOWICZ
    KORINKOWICZ --- ---
    ahoj. zajimalo by me, jestli se podle neceho urcuje cas vytvareni zaloh posty, nebo je to ciste nahodny, kdyz si nekdo vzpomene :)
    jak tak zpetne koukam na data vytvoreni zaloh, zadnou pravidelnost v tom nenachazim.... diky
    AETHER
    AETHER --- ---
    ELIZZ: musis tam pred src pripsat parametry, treba width=300
    ELIZZ
    ELIZZ --- ---
    Ahoj, jak se da zmensit obrazet pri samotnem vkladani? Neco jsem uz zaslechla, ze to jde,aĺe nevim co pesne napsat k tomu linku. Dik
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    NYX: děkuju!
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    NYX: aha, tak to bude asi tím, díky.
    NYX
    NYX --- ---
    MADIETTA: aha, ja myslel to globalni hledani na nyxu. v diskuzich to bude asi tim, ze se diskuze po dosazeni nejakeho poctu prispevku zalohuji / promazavaji. zkus zalozku zalohy v diskuzi, tam uvidis jake prispevky uz byly smazany.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    NYX: zkoušela jsem to na sebe asi v pěti diskusích.
    NYX
    NYX --- ---
    MADIETTA: u koho? jeste to muze trochu blbnout pokud se hodne mazalo - v hledani se pak ty prispevky nezobrazi, ale co se tyce listovani, jako by tam byly. tj. pokud smazes vsechny prispevky z jedne stranky hledani, ta se pak tvari jako prazdna (a mozna to nenecha listovat za ni? nejsem si jisty)

    kdyztak mi napis o koho jde, mrknu na to.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    NYX: mně to z nějakého důvodu nefunguje. Najde to max. 100. Nevím, co dělám špatně.
    NYX
    NYX --- ---
    MADIETTA: najde to poslednich 1000...pokud chces starsi, chce to nejak detailneji filtrovat.
    MYS_USATA: pak se to da jeste pres tu obalku u nicku v panelu vlevo - to ukaze neprectene zpravy, ktere se pak daji smazat (kliknuti na neprecteno ostatne udela to same)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Ohledně vyhledávání něčích příspěvků - zobrazují se mi vždycky jen ty nejnovější od určitého data. Jak se propracuju k těm starším?
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    TUILE: ajo, jde, já to jen označila a klikla na smazat! :)
    TUILE
    TUILE --- ---
    kdyz kliknes na to neprecteno, tak to smazat nejde?
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    prosím, nebijte mě za dotaz, jsem úplné jelito a nevím, kde se to nastavuje:

    mám prémiovku, tak jsem myslela, že automaticky mi funguje mazání nepřečtených zpráv v poště
    ale asi se to musí ještě někde nastavit

    hledala, snažila, plakala, nezvládla...
    MEANDER
    MEANDER --- ---
    HELA: Měla jsem ten samý problém a nikdo mi neporadil. Give it up :-D
    HELA
    HELA --- ---
    mám jeden lama dotaz, nebijte mě: dřív mi fungovalo přihlášení na nyx z mobilu, ale poslední dobou to nejde - buď tam není okýnko pro vyplnění jména a hesla, nebo pokud tam jsou, nedá se kliknout na přihlásit... čím by to mohlo být? je nějaký speciální fígl, jak se přihlašuje na nyx přes mobil?:) mám mobil nokia Xpress music a operátora O2. Díky.
    KEJML
    KEJML --- ---
    E2E4: Úplně vpravo dole na každé stránce je odkaz "Nahlásit chybu" vedoucí do kudlanky
    E2E4
    E2E4 --- ---
    NYX: A omluv mou ignoranci, co nebo kde je kudlanka?
    E2E4
    E2E4 --- ---
    NYX: super. I ❤ Google. :)

    ad zajímání - jj je to tam i tak napsané ("iCal mnou sledovaných událostí")

    osobně bych preferoval jako jeden iCal co mně zajímá, a jako druhý čeho se zúčastním..
    NYX
    NYX --- ---
    E2E4: jo, dej tam neco jako vlozit url a ono se to pak jednou za cas stahne a aktualizuje.

    ted to tam dava i udalosti, ktere te jen zajimaji? to je mozna nejaky pozustatek z dob minulych - hod to kdyztak do kudlanky, ja to zmenim.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam