• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    NYX
    NYX --- ---
    tak si ho dej do ignore, pak se jeho komentar u tebe nezobrazuje. jinak to asi nijak omezit nejde.
    CERTICE
    CERTICE --- ---
    NYX: no to sice ano,me nejde ani tak o tu lokaci,ale proste si nepreju aby me mel ulozenou ten clovek v pratelich ...
    NYX
    NYX --- ---
    CERTICE: v jakych diskuzich jsi vidi prece kazdy, ne? staci si te najit treba v poste nebo v jakemkoliv klubu.

    tohle se da zakazat leda globalne pro vsechny v premiovce, misto lokace pak vidi jen cas.
    CERTICE
    CERTICE --- ---
    Ahoj , mam takovy dotaz.
    Kdyz si me prida do pratel nekdo,u koho nechci aby me mel v pratelich a sledoval v jakych diskuzich jsem apod...Jak udelat to abych se mu sama vymazala z pratel ?Nebo jakym zpusobem tohle vyresit?
    Diky moc za pripadne rady :)
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    NYX: super :) díky moc
    NYX
    NYX --- ---
    JUNGLER: panacek vlevo dole
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    nazdárek, nějak se mi nikde nepodařilo najít informaci o tom, jak vypnou to neustálý aktualizování. Často mívám otevřených třeba 8 tabů nyxu a když se mi ty taby každejch několik vteřin aktualizujou, tak mi to značně zasekává práci :(
    Vím, že je to asi šikovná funkce, ale pro mě bezpředmětná... to, že mi někdo poslal poštu si klidně zjistim až stránku sám refreashnu.
    MLIKARNA
    MLIKARNA --- ---
    NYX: diky, to bylo ono
    NYX
    NYX --- ---
    MLIKARNA: zkus v nastaveni vypnout ten wysiwyg editor
    MLIKARNA
    MLIKARNA --- ---
    Zdravim, jiz dlouho se mi nedari pri vkladani inzeratu vyplnit podrobnejsi popis, vse ostatni funguje normalne akorat tam na to proste nejde kliknout ani vlozit zadny text... diky za pomoc
    AFRODITE
    AFRODITE --- ---
    ABAYO: Smaž se sama.
    Zaštni ten čtvereček vedle --- u svého příspěvku a nahoře klikni na "smazat".
    TUILE
    TUILE --- ---
    ABAYO: nevypla sis to v nastaveni?
    GAPPO
    GAPPO --- ---
    Zdravím, může mi prsím někdo poradit, jak i dám avatara ? nenal jsem nikde přirazení. díky moc
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    FLAD: heureka :) dik
    ACID: nemam, hledal sem jinde
    FLAD
    FLAD --- ---
    DRAGON: Je to v menu lide - nastaveni a ne v osobni - nastaveni - lide
    ACID
    ACID --- ---
    DRAGON: mas to rozbity

    DRAGON
    DRAGON --- ---
    THESTOUPA: v sekci "nastaveni lidi" mam pouze toto:

    skrýt přátele
    skrýt sledované
    neukazovat moji lokaci
    HTML v komentářích od ostatních

    kde prosimte to tve "nastaveni lidi" najdu? (tedy doufam ze si toho cloveka nemusim pridavat do pratel, abych ho mohl dat na black..)
    dik moc
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    DRAGON: jiste. v nastaveni lidi je ignorovat v poste a ignorovat v diskuzich. pokud vim, tak nastaveni by melo byt na sobe nezavisle.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ahoj, dotaz: lze nastavit na nekoho ban do posty a zaroven abych mohl videt jeho prispevky v diskuzich? Neboli nechci od neho prijimat postu, ale nechci ho mit v diskuzich na black listu.

    dik
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam