• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    ZUZAK
    ZUZAK --- ---
    NYX: je to systémový čas serveru, a když se sem tam ocitnu v zahraničí, dost mi vyhovuje rovnou vidět, kolik hodin je doma + myslím, že nebudu sama, kdo by to tam rád měl ze stejného důvodu... nešlo by to vrátit?
    MIKEE
    MIKEE --- ---
    tak tak, obcas se hodi, taky bych hlasoval za ponechani. dneska uz nemusime setrit pixely, ne?
    ENTENTYKY: jak jsem cetl "ten refresh", tak jsem si rikal, ze vracis debatu na tema tlacitka, jehoz jmeno se nesmi vyslovit ;]
    HARALD
    HARALD --- ---
    NYX: Ukazuje ti to čas posledního refreshe. Občas se to hodí.
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    NYX: no ani ne ;) je to pohodlny koukat na cas tam a ne dolu do rohu + ten refresh
    COQUINE
    COQUINE --- ---
    mne tam ten cas chybi :) chapu, ze jde asi o zvyk, ale zbytecnej imo nebyl.
    KEJML
    KEJML --- ---
    NYX: Tak informuje o posledním refreshi. Zeptám se jinak. Vadil tam něčemu? :)
    NYX
    NYX --- ---
    ENTENTYKY: dal jsem ho pryc, on je to vcelku zbytecny udaj, ne?
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    kam zmizel cas pod ID? (a objevi se jeste? :D)
    KEJML
    KEJML --- ---
    PRALEN: nahrát obrázky někam na internet a pak je vložit do diskuze pomocí html tagů: [ nyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!)) ]
    PRALEN
    PRALEN --- ---
    prosím jak vložit do jednoho příspěvku více fotografií? prémiovku nemám.
    NYX
    NYX --- ---
    ale asi by to chtelo nejake tlacitko, ktere to smazne rovnou.
    NYX
    NYX --- ---
    DARTH_ZIRA: v tom velkem by melo stacit vybrat cast, kterou chces pouzit na ikonku a potvrdit.
    DARTH_ZIRA
    DARTH_ZIRA --- ---
    Pořádně jsem si nepřečetla podmínky pro nahrávání ikonky a náhrála jsem něco moc velkého. Uložit to nejde, ale zrušit taky ne. Jak to původní napůl nahrané zlikviduju, abych mohla nahrát ikonku menší?
    ROZI
    ROZI --- ---
    jak muzu vlozit do diskuze nejakej obrazek? :)
    NYX
    NYX --- ---
    RIVA: vycisti klavesnici :) ne, vazne...tohle me vazne nenapada, jak by mohl byt problem na strane nyxu.
    RIVA
    RIVA --- ---
    Zdar, nevim cim by to mohlo byt, ale od vcerejska se mi v chatu odesilaji zpravy nekolikanasobne. dam enter a odejde jich treba osm... :-0
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    PECAONER: zrejme hledas [ nyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!)) ]
    pripadne krome tri pomlcek za jmenem muzes noveji pouzit i ikonku pro link na prispevku uplne vpravo.
    RIVA
    RIVA --- ---
    NYX: Aha, funguje! :) Ono se mi to jenom nezobrazoval v preview!
    NYX
    NYX --- ---
    RIVA: vloz proste odkaz na to video na samostatny radek, melo by se to prevest samo
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam