• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    Základní nápovědu najdete pod odkazem v menu.
    rozbalit záhlaví
    HARALD
    HARALD --- ---
    NIKUS: na nyxu to nejsou přátelé, ale jen lidé, kteří tě z nějakého důvodu zajímají, třeba proto, že píšou zajímavé příspěvky. Je to tedy jednostranný vztah.
    NIKUS
    NIKUS --- ---
    je mozny kdzy mi nekdo posle pozvanku o pratelstvi ji odingorovat, kdyz s dotycnym clovekem nechci byt pratel? dekuji
    NYX
    NYX --- ---
    PROZAC: je to na ni primo napsane, ne?
    PROZAC
    PROZAC --- ---
    Hola hola, jak se zbavím nápovědy v poště, která se mi tam asi po roce znovu objevila? díky :-*
    HORKY_KAFE
    HORKY_KAFE --- ---
    díky
    NYX
    NYX --- ---
    HORKY_KAFE: pro stejny ne, pro vyssi ano
    HORKY_KAFE
    HORKY_KAFE --- ---
    dotaz na plusymínusy
    existuje nějaký způsob, jak zobrazit hodnocení mého příspěvku, pokud je počet mínusů stejný nebo vyšší než plusů?
    NYX
    NYX --- ---
    MATT: nejrychleji asi kliknout vlevo dole na toho modreho panacka a pozapinat z toho co chces.
    BOREC
    BOREC --- ---
    pošta - nastavení - upozorňovat na zprávy okamžitě
    MATT
    MATT --- ---
    kdysi jsem se vypnul mail ala facebook chat, a ted bych to chtel zase zapnout, ale nemuzu to najit.. poradite? dik
    NYX
    NYX --- ---
    BAKCHA: asi mas nastaveny skin, ktery nefunguje. zmen si to v osobni / nastaveni / pro odvazne
    BAKCHA
    BAKCHA --- ---
    Ahoj. Místo klasického pozadí se mi zobrazuje bílá plocha, vrchní lišta v položkách odražených zleva, atd. Je to poměrně nepřehledné, příspěvky splývají. Někde jsem na něco klikla? Díky.
    DOKUZONTA
    DOKUZONTA --- ---
    NYX: Parada :) Dekuju moc, Vubec jsi nevsimla, ze tam je nejaka kolonka :P
    NYX
    NYX --- ---
    DOKUZONTA: tak napis do kolonky jeho nick a pak zmackni pridat do seznamu :)
    DOKUZONTA
    DOKUZONTA --- ---
    HARALD: Jo a kdyz kliknu na pridej do seznamu, tak mi to nic nedela..
    DOKUZONTA
    DOKUZONTA --- ---
    HARALD: No jo, jenze ja ho v te tabulce, kde se nastavuji pristupova prava nemam :( Takze mu je neuzu ani nastavit a jemu to napise, ze nema pristup. A obecna pravidla mi taky nastavit nejdou (ty jsou zaslepene), navic ani nechceme mit diskuzi verejnou.. Tak ja nevim, bud jsem uplnej mongol a nebo to musi byt nekde mezi pocitacem a mnou :D
    JIMMY23
    JIMMY23 --- ---
    HARALD: njn koukám dík sem toy
    HARALD
    HARALD --- ---
    JIMMY23: nejde. viz záhlaví této diskuse
    JIMMY23
    JIMMY23 --- ---
    WOODMAKER: díky mám to tam btw dá se na nyxu změnit u existujícího ID název toho ID? prostě změnit jméno?
    HARALD
    HARALD --- ---
    TILLIT: nejde
    HARALD
    HARALD --- ---
    DOKUZONTA: pošli mu do pošty adresu onoho klubu (to, co začíná http....). nezapomeň nastavit přístupová práva
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam