• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    NYX
    NYX --- ---
    LWEEK: nektere flashove bannery maji link napevno, spatne nastaveny target a otevrou se dovnitr toho iframu...
    LWEEK
    LWEEK --- ---
    NYX: a co ten reklamní banner udělat jako iframe?
    CIANKAL
    CIANKAL --- ---
    diky moc
    NYX
    NYX --- ---
    CIANKAL
    CIANKAL --- ---
    zdravim !
    hledam nenachazim . muzete poradit jak upravit zjednodusenou verzi ? http://img810.imageshack.us/img810/5052/1368210132.jpg
    diky
    NYX
    NYX --- ---
    HAMSTER: no tak na to pust ten inspector a zjisti, kde se nachazi ten div, podle ktereho se to ma pozicovat apod.
    HAMSTER
    HAMSTER --- ---
    Třeba právě teď :-))))

    NYX
    NYX --- ---
    no, tak az se to stane nekomu, kdo se bude moci podivat, kde je problem, tak to treba opravim.

    snad by mohlo pomoct tohle vysvetleni, co se tam vlastne deje.
    aby nacitani a zpracovani scriptu nezdrzovalo nacitani stranky, vsechny scripty jsou presunute az uplne na konec stranky. reklamni systemy ale miluji document.write(), takze se to muselo trochu prasacky ohackovat. do stranky se vlozi div#reklama prazdny se spravnym rozmerem. na konci stranky se vlozi reklama (do div#reklama_inner) a presune se na pozici toho div#reklama. to pozicovani se pak deje i pri zmene velikosti okna.

    proc se delo konkretne tohle netusim, je to v zasade na spravnem miste, jen ten div neni spravne odrazeny od vrsku stranky. mozna nejaka souvislost s fixed/nefixed menu.

    jiny problem byl, ze nekdo div#reklama skryval, takze se pak reklama presunula na 0,0, tj. levy horni okraj okna...to s tim nesouvisi a je na tvurcich skinu, aby to opravili.

    tj. pokud se to blbe na pozicuje, bud je blbe umisteny div#reklama nebo se spatne pocita a prirazuje jeho pozice te skutecne reklame.
    HAMSTER
    HAMSTER --- ---
    Mě se to dneska párkrát stalo i v Google Chrome
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    NYX: V nové verzi Opery je to fájn :)
    NYX
    NYX --- ---
    WOODMAKER: a deje se to vzdy nebo jen behem uplnku v beta verzi opery? :)
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    ne že bych to chtěl řešit, ale v Opeře se mi už podruhé hned po přihlášení stalo tohle. (11.00 beta) a v předchozí verzi mi párkrát ta reklama ulítla úplně doleva dolů, takže jsem měl stránku o kousek delší.

    S takovýma věcma mám chodit do Kudlanky?

    BIOH
    BIOH --- ---
    KOMPAS: tnx
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    BIOH: práva – nepřihlášení – uložit práva
    BIOH
    BIOH --- ---
    můžu jako majitel diskuze nastavit aby nebyla viditelná pro nepřihlášené?
    NYX
    NYX --- ---
    KAROLINA182: jo, menil jsem neco na zobrazovani reklamy. tak zatim pouzivej nejaky skin, v kterem to funguje ok.
    KAROLINA182
    KAROLINA182 --- ---
    KAROLINA182: a ikonka a nevidím, když mi přijde nová pošta :-(
    KAROLINA182
    KAROLINA182 --- ---
    Mam skin, kde nikdy nebyly reklamy (http://www.hyperware.net/nyx/skin/mimo-f0b1c-mod-v2-81) a teď mi zmizel čas a místo toho je banner :((((
    ANTIKS
    ANTIKS --- ---
    huhulele paja.antik :DDDD
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    co znamena v people-> preferences "watch status" ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam