• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    Absolutně telecí dotaz:
    proč mám v poště u někoho v levém menu obálku, jako že si ještě nepřečetl poštu ode mě,
    když už je to měsíc, ten člověk sem chodí denně,
    a pochybuju že celý měsíc nepoužívá poštu.

    Nápovědu jsem dnes lustroval marně.
    NYX
    NYX --- ---
    GOTOX: nahled s prilohami nefunguje, prilozit to musis az pri finalnim odeslani.
    GOTOX
    GOTOX --- ---
    Poprosím o radu, když dám "Choose file", zvolím jpg a pak stisknu "náhled" měl by být už i s obrázkem? Ukazuje se mi jen text.
    Pokud nejsem Premium User mám nastavit "převod obrázků na" odkazy nebo náhledy pokud mi jde o diskuze?

    KEJML
    KEJML --- ---
    TAMTEN: Hláška "Použili jste zakazany tag: <iframe>!" je celkem výmluvná, tedy ne, Google mapu sem nevložíš.
    TAMTEN
    TAMTEN --- ---
    delam neco spatne, nebo na nyx opravdu nelze vnorit (embed) google mapu? nejsem teda vod fochu, ale cervena se mi tam "iframe". diky za odpoved.
    FLAD
    FLAD --- ---
    DILLINGER: Osobni - nastaveni
    DILLINGER
    DILLINGER --- ---
    nevite nekdo jak si muzu tady zmenit heslo?
    ALADINOSS
    ALADINOSS --- ---
    tak jsem koukal a nic.Pohlídám si tedy další začátek měsíce a snad to vyjde.Zatím díky
    NYX
    NYX --- ---
    i kdyz ted koukam, ze uz byly zase tri mesice :)
    NYX
    NYX --- ---
    ALADINOSS: zhruba jednou za tri mesice rozdavam pozvanky nebo si aktivuj ten trial premiovky (pokud tu jsi aspon tri mesice, mel by se ti ukazovat odkaz na uvodni strance), pak dostanes pozvanku na zacatku mesice.
    ALADINOSS
    ALADINOSS --- ---
    Ahoj.Chtěl bych poslat pozvání na NYX ale zatím jsem nezjistil kdy se mi tato možnost naskytne.Díky Aladinoss
    MAREK_PRCHAL
    MAREK_PRCHAL --- ---
    NYX: Aha, jakoze ja za nej odpovidam? Tak to je spatny.
    NYX
    NYX --- ---
    MAREK_PRCHAL: musel jsi pozvat nejakeho blbce, mas pozvanky zakazane
    MAREK_PRCHAL
    MAREK_PRCHAL --- ---
    HARALD: Prosím, nemohu najít pozvánky. Když kliknu na odkaz s pozvánkami v mailu od Tori, tak se nestane nic, jen úplně prázdná stránka. Nevěděl bys?
    LUKAS87
    LUKAS87 --- ---
    NYX: fajn, díky.
    NYX
    NYX --- ---
    LUKAS87: neexistuji, konkretni pripady se asi budou ridit stejne jako kdyby to byl jakykoliv jiny uzivatelem vlozeny obsah.
    LUKAS87
    LUKAS87 --- ---
    můžu mít nováčkovskej dotaz?
    existoujou nějaký pravidla pro formální podobu ikony uživatele vyjma technickejch podmínek? mám na mysli obsah - jestli třeba je nějakej obsah ikon explicitně zakázanej (tim nemyslim grafiku, jež by například propagovala hnutí směřující k potlačování lidksejch práv) nebo tam člověk může mít absolutně cokoli, co chce?
    dík.
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    NEGR: není to to tlačítko "témata" nahoře? A blog byl zrušen.
    NEGR
    NEGR --- ---
    Cau, vim ze je to hodne zacatecnicka otazka ale uz sem vyzkousel snad vsechno dvakrat a nemuzu se dostat na seznamy diskuzi a blogu dik za odpoved.
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    NYX: dneska mi to zase skočilo na špatný místo (úplně nahoru), tak jsem klikl do adresového řádku a ono to přeskočilo tam, kde to má být ...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam