• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    Základní nápovědu najdete pod odkazem v menu.
    rozbalit záhlaví
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    AETHER: Ne. Já ta práva původně vůbec neměl.
    A že by si majitel sám omylem odebral práva, to taky pochybuju,
    zvlášť když musel sám sebe nejdřív přidat do seznamu těch, co tam mají nějaká práva...
    AETHER
    AETHER --- ---
    LODBROG: to je nejake divne, spis jste si to predtim v nastavovani prav omylem odebrali?
    ZUZAK
    ZUZAK --- ---
    LODBROG: ve skutečnosti nemám v žádné mnou vlastněné diskuzi sama sebe přidanou do práv a ta editace čehokoliv taky funguje...
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    Huf, tak závěr je, že majitel diskuze musí nejprve sám sebe přidat do lidí, kteří mají k diskuzi práva,
    potom sám sobě přidat práva pro úpravu nástěnky,
    A pak se teprve přes nástěnku dostane k formuláři, ve kterém lze změnit záhlaví :)

    Nám to nešlo, protože systém nějak odmítal mi ty práva pro úpravu nástěnky nechat.
    KEJML
    KEJML --- ---
    LODBROG: Však když založím novou privátní diskuzi, tak ta nástěnku nemá, přesto jako majitel můžu na odkaz "nástěnka" v menu kliknout
    ZUZAK
    ZUZAK --- ---
    LODBROG: nebo stačí link, pokud je veřejná
    ZUZAK
    ZUZAK --- ---
    LODBROG: ukaž mi screenshot nastavení práv té diskuze, o kterou ti jde.
    KEJML
    KEJML --- ---
    LODBROG: Já jsem teď zkoušel založit si privátní diskuzi a funguje mi to přesně tak, jak říká ZUZAK.
    ZUZAK
    ZUZAK --- ---
    LODBROG: pokud máš příslušná práva, tak máš volbu pro nástěnku aktivní, i když na ní nic není, IMHO
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    Taky na to koukám marně.

    Jak upravím záhlaví diskuze, když u diskuze není nástěnka?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    ještě mám dotaz, chtěl bych změnit něco v popisu (nemyslim název) diskuse jak to mam udělat ? nikde to nemůžu najít...
    NYX
    NYX --- ---
    FUCZA: davam zhruba jednu kazde tri mesice.
    FUCZA
    FUCZA --- ---
    NYX: ahoj, chceme tolik pozvánek za rok? nestačila by jedna, dvě? ne že bych se o nyx nechtěl dělit...
    MATHEW_ER
    MATHEW_ER --- ---
    NYX: a chceme to tak? Prijde mi, ze tohle nastaveni je spis situacni a soukromi pred roboty je takove sympatictejsi.
    NYX
    NYX --- ---
    MATHEW_ER
    MATHEW_ER --- ---
    Nastaveni diskuze jako viditelne pro neprihlasene je defaultni pro nove kluby?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    prosimvas, kdo nebo jak se rozhoduje o tom zda diskuse bude schvalena ? ja mam pocit ze se tam do te technicke sekce nikdo nediva a jednou za cas to proste promaze system podle stari...
    EFESH
    EFESH --- ---
    HARALD: ah so
    dik
    HARALD
    HARALD --- ---
    EFESH: viz novinky. funguje jenom v prémiové verzi. odůvodnění přesunu tamtéž.
    EFESH
    EFESH --- ---
    hehe, ted sem slusne zmatejen,
    kde nastavit ten facebook-like chat? do nedavna mi fungoval, ted nic
    a v nastaveni sem ocividne dost slepej na to, to aktivovat
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    CRUZ05: Mam za to, ze o zalozeni diskuse bys snad mel byt informovan v poste (ale ruku do ohne za to nedam), kazdopadne ty hlasy maji jen orientacni charakter a nejsou pro (ne)zalozeni rozhodujici...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam