• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    Základní nápovědu najdete pod odkazem v menu.
    rozbalit záhlaví
    NYX
    NYX --- ---
    LD_DRTH: no melo by to jit prave pres ten ical...co presne tam je za problem s datem/trvanim?
    LD_DRTH
    LD_DRTH --- ---
    mam taku otazocku, existuje moznost si sledovane nyx-udalosti importovat do google kalendara?

    ked si do kalendara vlozim link: iCal mnou sledovaných událostí, tak google kalendar ma problem so spravnym datumom udalosti a ich trvania

    je to nejaka chyba, alebo robim vyslovene nieco zle?
    DIMOUSE
    DIMOUSE --- ---
    PETGRIDUS: díky ti :)
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    DIMOUSE: čas od posledni aktivity daného uživatele na nyxu
    DIMOUSE
    DIMOUSE --- ---
    hele nevim jak to vyfiltrovat, ale chtěl jsem se zeptat... vpravo nahoře jsou tři okýnka stav (aktinví, nerušit apod) a pod ním je další, kdo je na nyxu. Je tam nick a časový údaj. Co ten čas znamená ? Předem díky.
    NYX
    NYX --- ---
    MRTVY_KENNY: ja to zalozil, i kdyz mi prijde, ze tohle mas davat spis do udalosti.
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    pls jak dlouho trva zalozeni klubu? pozadal jsem 6.2. a od te doby nevim, jestli na to muzu zapomenout, nebo to ceka, az se nekdo i pres urgenci vzbudi, nebo co... dik ;)
    jinak predesilam, ze festak je kazdy rok, v lete je, v zime se kupujou listky a odhaluje lineup, klubik urcite nebude jednorazovka na par tydnu) ??
    [ nyx :: kluby :: nyx @ reality ]
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    Nyxi, kdyby se ti nekdy podarilo nekde najit muj puvodni atavar, byla bych ti velmi vdecna....dekuji.
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    Znenadani mam atavar sveho kamose, netusim jak se to stalo... svoji ikonu tu samozrejme nemam. Je mozne. aby to nekdo dal do poradku? Dekuji.
    VIGO
    VIGO --- ---
    jak tam dam nejaky obrazek misto toho debilniho krizku?Mohl by mi to nekdo vysvetlit jako debilovi?do posty prosim
    SVORO
    SVORO --- ---
    NYX: Díky moc :)
    NYX
    NYX --- ---
    SVORO: úprava diskuze, tj. to nejvyssi - soucasne se totiz prideluji prava ke vstupu.
    SVORO
    SVORO --- ---
    Od jaké urovně práv můžou uživatelé v privátní diskuzy posílat pozvánky do této diskuze?
    NYX
    NYX --- ---
    CRYO: dej si ho do ignore, mel by se u tebe prestat ukazovat jeho komentar.
    CRYO
    CRYO --- ---
    Dá se prosím odmítnout přátelství?
    Uživatel DAREEN si mě přidal (ještě k tomu s urážlivým komentářem) a přitom ho neznám. Každý den mu přibude nějaký přítel, tak to asi dělá z hecu.
    NIXIMOR
    NIXIMOR --- ---
    "Libi se mi" styl galerie by mi nevadil (i kdyz pridat tam i Nelibi se mi by bylo fajn, kdyz to muzou mit prispevky), ale rad bych vedel, ktere obrazky uz jsem videl a ktere jeste ne...
    DANII_DP
    DANII_DP --- ---
    vubec ted jsem se zamyslel a ta galerie je pekne dodrbana... zlaty hodnoceni 1-5

    jak se vubec kouknu na obrazky ktere mam jako oblibene? :P
    NOP
    NOP --- ---
    NYX: ok, děkuji!
    NYX
    NYX --- ---
    // tedy vrati se tam zapnutim reklamy
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam