• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    Základní nápovědu najdete pod odkazem v menu.
    rozbalit záhlaví
    KEJML
    KEJML --- ---
    RAINBOF: Ono dřív to byl i v češtině filr, než někoho napadlo to změnit a zavést tak toto zmatení pojmů.
    NYX
    NYX --- ---
    RAINBOF: kdyz jen kliknes na hledat, tak se ti ukazi pole pro text a autora, tak nejak nevim, jaky zpusob zapisu resis? :)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    díky. už to chápu. Všude se píše o filtru ale ono je tu hledat. Nedošlo mi že to hledat se vztahuje k poli hledat nahoře, takže už jsem zkoušel různé druhy zápisu :D Díky.
    HARALD
    HARALD --- ---
    RAINBOF: a *kous*, máš to na nástěnce!
    HARALD
    HARALD --- ---
    RAINBOF: napiš do okna, kam píšeš příspěvek, slovo, které chceš vyhledat a klikni na "hledat" (v anglické verzi Filter)
    ZUZAK
    ZUZAK --- ---
    RAINBOF: napiš hledané slovo nebo frázi do pole pro psaní příspěvku a zmáčkni tlačítko "filtr" pod tímto polem :)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Chci se zeptat jak mam používat filtr. Já ho nikde nevidim. Je tu hledání ale to je všechno. hledání je globální a jak prohledat jen klub nebo vyčerpávající seznam nějakých parametrů jsem nenašel.

    Tak doufam že mě nekousnete :D
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    GREATDRAKE: děkuji
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    LOJZEE: toho, koho máš v ignore vidíš všude tam, kde máš právo mazat.
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    chci se zeptat, kdyz si dam nekoho do ignore, uvidim ho ve vlastnich klubech, abych mohl kontrolovat, jestli mi tam nedela neplechu? jinak o nem na nyxu vedet nechci.
    LADULE
    LADULE --- ---
    KEJML: ahá! tak jsem si to zapamatovala obráceně.. nonic .)
    KEJML
    KEJML --- ---
    STOOL: Žádný jako obrázek, stačí jen dát odkaz na youtube (nebo vimeo) na samostanej řádek
    STOOL
    STOOL --- ---
    LADULE: aaaha, zkusim. dík
    LADULE
    LADULE --- ---
    STOOL: prej stejně jako obrázek .)
    STOOL
    STOOL --- ---
    zdravim. chtěl bych se zeptat.

    jakym způsobem vložim do příspěvku video, aby v něm šlo přehrát? z youtube... Potřebuju na to premiovku?
    NYX
    NYX --- ---
    FORREST: ja i vim o zpusobu, jak to pujde asi dodelat, ale nejdriv to bude stejne chtit poresit jine problemy, ktere tam jsou...treba se mi zda, ze to prestane prijimat zpravy asi v zavislosti na tom, ze ja neco odeslu nebo mi neco prijde apod...nevim, jestli se to tyka jen chrome nebo se to deje vsude, kazdopadne ted jeste nejakou dobu nemam moc cas se tomu venovat, tak pak to mozna zkusim udelat spolu s tim.
    FORREST
    FORREST --- ---
    NYX: Dekuji za odpoved.
    Pokud by to nejak slo, tak bych se za to rozhodne moc moc primlouval.
    Jedna z nejlepsich mini funkcni nyxu.

    Clovek proste prisel k PC, pustil kluby co ho zajimaj a nemusel furt refreshovat.
    Chybi to dost.

    Jeste jednou dekuji a preji hodne stesti, sil a trpelivosti pri implementaci! :-)
    NYX
    NYX --- ---
    FORREST: driv byly ty realtime funkce napsane jinak, po prepisu tohle zatim nejak jednoduse udelat nejde, ale zkusim to nejak casem poresit.
    FORREST
    FORREST --- ---
    Zdravim mam otazku.
    Driv fungovalo, ze kdyz jsem mel otevrene taby s klubama, tak se mi primo v titlu ukazovalo kolik je novych prispevku.
    Klub [+x]...

    Ted mi to uz ale nejede. Premiovku mam.
    To je nejaky muj bug, nebo feature?

    Docela dost mi to chybi...
    Byla to bozi funkce. Clovek nemusel refresovat stranky a videl co se deje.
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    ZUSKA: co je to za prohlížeč?
    DOMCAK
    DOMCAK --- ---
    NYX: normalne jako prispevek..aha, tak to asi bude problem v tom, kam jsem to nahrala, tak dekuju :)
    NYX
    NYX --- ---
    ZUSKA: divne, zkusim nekdy v IE8...zatim muzes proste ikonku zmensit jinde na 40x50px a nahrat tak, to by melo projit rovnou
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam