• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    NOP
    NOP --- ---
    Nějak se mi nedaří upravit komentář, co mám u přátel, jde to nějak změnit?
    ANIMA_ADORANTES
    ANIMA_ADORANTES --- ---
    Ahoj, chcem sa opýtať, ako zmenším vložený obrázok.....teda, čo konkrétne mám k linku pripísať aby sa obrázok zmenšil ? Viem, že tato informácia tu niekde bude, ale zatiaľ som ju nenašla O:-)
    VACA
    VACA --- ---
    jo! už to vidim, sem fak slepej, ostuda.... Jak sem byl zviklej na předchozí verzi tak mě to nějak nedošlo prostě sem to neviděl a lámal si hlavu co s tim. OMLUVA
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    VACA: Ten text, co zbyde v záhlaví je odkaz, kterým ho můžeš zobrazit. Jinak se zobrazuje pokud se od poslední návštěvy změnilo. Pokud ho chceš vidět pořád, dá se to zapnout v nastavení.
    VACA
    VACA --- ---
    ahoj, já bych měl jeden dotaz. Snad sem někde něco nepřehlíd ale jedna věc mi není jasná a vnápovědě jsem odpověď nenašel.

    -Když si vyhledám klub kterej sem ještě nikdy neměl otevřenej, tak se mi zobrazí záhlaví OK, ale jen to první otevření, jakmile překliknu na druhou stanu v diskuzi, tak už se mi zobrazí jen nápověda, nikoliv záhlaví, od toho momentu už záhlaví nikdy nevidim, ani když si znovu klub rozkliknu ze sledovaných, ani když se ho znovu pokusím vyhledat.
    Co dělám špatně?
    Děkuji za trpělivost.
    NYX
    NYX --- ---
    CHAROKEE: vse najednou smazat nejde, max. vzdy vse v jedne konkretni diskuzi. co se zakazu hledani tyce, viz par prispevku tady [ DRAGON @ nyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!)) ]
    CHAROKEE
    CHAROKEE --- ---
    Zdravím, potřebuju zjistit, jestli se dá kompletně vymazat historie mích reakcí v diskuzích, nebo nějak promazat. Nebo jestli se dá zakázat, aby moje reakce v diskuzích mohl někdo přečíst z mého profilu. Prostě si nějak nastavit, aby mě nemohl nikdo sledovat??
    MANIIA
    MANIIA --- ---
    jééééé fakt ze jo .) prominte ted se stydím
    MANIIA
    MANIIA --- ---
    Longboarding: Of Troglodytes and Men - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=2AvNxl-SCTw
    NYX
    NYX --- ---
    MANIIA: proste vem ten odkaz a dej ho do prispevku na samostatny radek, prevede se to samo
    MANIIA
    MANIIA --- ---
    proste to vytovreni odkazu
    MANIIA
    MANIIA --- ---
    popis tady ten? jestli jo tak nic! do url jsem dala odkaz a do popisu nazev nejaky popis. a jen v tom novem prispevku byl ten popis cervene a pod nim az ten odkaz!
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    MANIIA: a zkousela jsi vlozit ten odkaz?
    MANIIA
    MANIIA --- ---
    odkaz z youtube nebo vimea to je jedno. kdyz chcu vlozit do diskuzevideo tak aby se pak neukazal odkaz ale to video a hned at muzu dat play v diskuzi
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    MANIIA: filtruj slovo videa
    MANIIA
    MANIIA --- ---
    já se fakt omlouvám, aji sem to hledala nekde zpatky a nikde to nebylo! jak se tu vkladaji videa . prosim prosim
    NYX
    NYX --- ---
    W3R: ten se me prave dneska ptal na tohle, takze na tom asi dela
    NYX
    NYX --- ---
    W3R: mam pocit, ze ta androidi aplikace se logoutnout zatim neumi, tj. to bude tim
    NYX
    NYX --- ---
    EDEN: nevim :-) posli mi do posty, co presne tam davas.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam