• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    Poradte mi prosim, jak se da upravit zahlavi vlastniho fora?
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    GRANTORINO: kdo si te dal do ignoru asi tezko... koho ty mas v ignore, pokud vim, jednoduse: people - preferences (lide? - nastaveni?) a klikni na vybranou ignore kategorii = vyfiltruje se ti, koho v ni mas.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    dotaz, muzu ja nejak zjisti, kdo si me dal do ignoru? a vlastne koho ja mam v ignoru?
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    SHARY: anketu na nastence/v zahlavi klubu muzes pridat pokud mas prava na upravy v nastenky/zahlavi v prislusnem klubu.
    anketu do prispevku jde vlozit pouze pokud vlastnis premiovou verzi.
    SHARY
    SHARY --- ---
    Prosím, je nějaká možnost založit anketu nebo to je jen v moci adminů? Nikde jsem to v nápovědě nenašla. Dík
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    RUSTFIZZLE: Nevim o zadnem takovem - kazdopadne si ho muzes napsat...
    RUSTFIZZLE
    RUSTFIZZLE --- ---
    Je prosím nějaký skript který dá automaticky +1 každému negativnímu příspěvku a -1 každému pozitivnímu?
    ZUZAK
    ZUZAK --- ---
    ZMATENAA: Příspěvky jsou příspěvky. Pošta je pošta. Na co přesně se ptáš? :)
    ZMATENAA
    ZMATENAA --- ---
    Když vidím u někoho příspěvěk na který chci reagovat jak se dostanu do pošty?
    NYX
    NYX --- ---
    TUILE: ne, to jsou dve ruzne veci...po triceti minutach to cloveka zaradi do skatulky neaktivni a zacne mu posilat postu (ted uz skutecne :)), po tom druhem case (driv 6 hodin, ted mesic nebo kolik) ho to proste odhlasi.
    TUILE
    TUILE --- ---
    NYX: puvodne to bylo po tech sesti hodinach, ted je to po tom mesici, ne?
    AELIN
    AELIN --- ---
    kazdopadne ted uz vim ze mam davat LOGOUT diky
    AELIN
    AELIN --- ---
    NYX: to si nemyslim... jak rikam lidi mi psali na inzerat klidne druhej den nebo 2 dny potom co sem zavrel okno a NEPRISLO NIC...
    NYX
    NYX --- ---
    ZUZAK: aha, koukam na to a asi vidim problem. uz by to melo byt opravene.
    ZUZAK
    ZUZAK --- ---
    NYX: popravdě, už několikrát se mi stalo, že mi spadl browser a už jsem se znova nelogovala jen proto, abych se správně odlogla - a zprávy, které mi přišly do pošty až za několik hodin, se na mail nepřeposlaly.. takže těmi 30ti minutami si nejsem moc jistá osobně :)
    NYX
    NYX --- ---
    AELIN: no na to se ani nemusis ptat, kdyz jen zavres okno, tak ti to zpravy posilat nebude - teprve asi po 30 minutach te system zacne brat jako neaktivniho a zacne ty zpravy posilat.
    AELIN
    AELIN --- ---
    dobry prisel mi na gmail NYXuv "test" a NIGHTHUNTERova zprava...

    prosim poslete jeste neco tedka hnedka zaviram pouze okno...
    AELIN
    AELIN --- ---
    prosim muzete mi nekdo jenom poslat pismenko do posty ? abych to testnul kdyz davam LOGOUT... dekuju mockrat
    AELIN
    AELIN --- ---
    davam LOGOUT poslete mi nekdo neco do posty... diky
    AELIN
    AELIN --- ---
    za pokus by to stalo je nejaka moznost jak tuhle domnenku 100% potvrdit... ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam