• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    HORKY_KAFE
    HORKY_KAFE --- ---
    OMRI
    OMRI --- ---
    THESTOUPA: diky
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    OMRI: treba viz. FREEM
    OMRI
    OMRI --- ---
    jak se da prosim nastavit velikost obrazku ?
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    SPIRITMONGER: treba:
    <span class="spoiler"> obsah spoileru </span>
    SPIRITMONGER
    SPIRITMONGER --- ---
    Jak se dela spoiler? Sry ale na nastence sem to nenasel.
    ANYME
    ANYME --- ---
    NYX: diky, uz to funkuje :)
    NYX
    NYX --- ---
    KLAIR: vycisti si mys :) nic lepsiho me nenapada :)
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    NYX: to já vím, tak to funguje, jenže ono mne to na něj jakoby "přesměrovalo", takže ten text, co byl aktuální a co jsem zrovna četla, zmizel a "úplně nahoře" se objevil právě ten odkazovaný text...
    NYX
    NYX --- ---
    ANYME: zadej tam jen nick z twitteru, ne i domenu :)
    NYX
    NYX --- ---
    KLAIR: ano, tak by to melo fungovat. kdyz je videt, tak se jen zvyrazni, kdyz je nekde niz na strance, tak se ukaze jako popup vedle kurzoru...v premiovce se takhle ukazuje i pokud je nekde dal v historii.

    stejne tak funguje najizdeni kurzorem na pocet odpovedi, take se ukazuji - oboje ma usnadnit orientaci v odpovidani.
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    No, a teď to není ani v klubech, ve kterých to předtím bylo. asi jsem se zbláznila :(
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    KLAIR: aha, tak zrovna v tomto klubu ne, ale jinde se to dělo :-O
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    Hele, když najedu kurzorem na jméno, na které se odkazujete, třeba na tohle: NYX: , tak se mi rovnou zobrazí ten odkazovaný příspěvěk, jako kdybych na to klikla, i když jsem neklikla...
    ANYME
    ANYME --- ---
    nefunguje mi propojeni s Twitterem ve statusech a netusim proc, diky za radu
    NYX
    NYX --- ---
    BIRK: to v nastaveni je ciste pro posilani hesla. zmen si to v kontaktnich udajich.
    BIRK
    BIRK --- ---
    nejde mi zmenit mail v infu...v nastaveni jsem ho zmenil na gmail ale pokud nekdo kouka na muj profil je tam porad centrum...co s tim?
    MONJIE
    MONJIE --- ---
    MARTOK: blba sranda:D co treba ze vyndat ze zasuvky?:D
    ONEHEART
    ONEHEART --- ---
    MARTOK: zdar. no to je fakt divný, ty rybičky. To by jako nemělo dělat, jen tak z počítače. ale je pravda, že některýstarý mašiny todlencto děláj, že hučej děsně. psi z toho vyjou,to je jasný. na rybičky je dobrý malý závažíčko do bříška, to pak i ty chcíplý plavou správně. pejska vogafičkovat. no a s tím počítačem ti ale musí pomoc někdo jinej...
    MARTOK
    MARTOK --- ---
    ahoj prosimvás jak mámvypnout počítač, mě to tu už běží zapnutý dva měsíce, ale poslední dobou mi z toho hluku začaly umírat zlaté rybičky a pes mi vyje. je to opravdu hrozné, prosím, pomožte!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam