• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    Základní nápovědu najdete pod odkazem v menu.
    rozbalit záhlaví
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    NYX: no hele asi se nechapem, jak si to zmenit abych tam misto rainbof@nyx mel spravny email ?
    NYX
    NYX --- ---
    RAINBOF: tohle si asi muze kazdy poresit sam, ne? vetsina emailu umoznuje posilat upozorneni dal, tak je zbytecne to delat na me strane :)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    NYX: no a neslo by ... ?
    NYX
    NYX --- ---
    TOM: nejde
    TOM
    TOM --- ---
    TOM: http://www.t-mobile.cz/web/cz/residential/tarifysluzby/emailovesluzby/postman sice to pošle zdarma jenom 160 znaků, ale lepší než drátem do oka
    čirou náhodou... do tohohle TOM políčka nejde vložit víc adres najednou (oddělených středníkem)?
    TOM
    TOM --- ---
    NYX: aha, jsem netušil, že vůbec jde. mám teda t-mobile, zkusím zapátrat
    jinak to mám taky jako RAINGOF - akorát že ne na gmail, protože je stejně jako nyx v naší práci blokovanej, ale klasicky na firemní mail
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    si asi nerozumime :D poslu sample


    NYX
    NYX --- ---
    TOM: jo, ja tam mam normalni xxx@vodafonemail.cz
    TOM
    TOM --- ---
    NYX: jako že si nastaví přeposílání na mail, který při neaktivitě posílá SMS upozornění?
    konkrétně sem?:
    osobní -> nastavení -> nastavení pošty -> přeposílání pošty [........] (e-mail, kam se bude přeposílat pošta, když nejste aktivní)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    NYX: no nechci to přehrotit :) to já reagoval na základě situace kdy mi dneska přišla zpráva:

    Ahoj.
    Hned jsem odpověděl, ale na e-mailu, protože na nyx jsem již neměl přístup.


    tak mě v tý chvili napadlo zda se k těm zprávám nedá dostat, nebo si sám nastavit jak má ten muj mail v tý notifikaci vypadat. nic víc :) když to nejde nejde vůbec to neva...
    NYX
    NYX --- ---
    RAINBOF: no a ja prave mel za to, ze vetsina lidi si tohle upozorneni nechava posilat jako sms na mobil, takze tam stejne neodpovidaji. a i kdybych tam ten mail chtel davat, mam ho jen pro cast lidi...a z nich cast ho ma soukromy, tak bych ho tam stejne nemohl dat.

    to uz by bylo lepsi tam davat nejaky, z ktereho bych to nasledne preposilal dovnitr nyxu. ale fakt moc nevim, jak velke vyuziti by to naslo, kdyz se lidi stejne tak muzou rovnou zalogovat do nyxu a odpovedet tam.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    NYX: no jde o to že když někomu v nepřítomnosti napíšu tak mu přijde mail kde od je: RAINBOF@nyx.cz; no a hodně lidí udělá to že dá odpovědět....
    NYX
    NYX --- ---
    RAINBOF: tak ted jsem se uz uplne ztratil.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    NYX: ono se to dá přesměrovat na mail ?
    NYX
    NYX --- ---
    RAINBOF: to se pouziva jen pri preposilani na mail, ne? tam ocekavam, ze to vicemene vsichni posilaji na mobil jako sms, takze je dulezitejsi identifikovat, kdo z nyxu to je a ne tam davat email. plus plno lidi tu ten email nema nebo ho nema verejny, takze by pak na cast zprav odpovidat slo a na cast ne, coz by jen matlo.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    NYX: no a nešlo by aby tam misto fiktivniho mailu (kdyz uz neni) byl muj vlastni email ?
    NYX
    NYX --- ---
    RAINBOF: asi se to rovnou zahazuje :)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    kam chodi odpovedi na maily ? napriklad rainbof@nyx.cz :D... je to mozny si vyzvednout ?
    ROBOTON
    ROBOTON --- ---
    NYX:
    LEGIEX: díky za info
    NYX
    NYX --- ---
    SITH: napis mi do posty o co jde
    SITH
    SITH --- ---
    mám dotaz. Je tu jedna diskuze, kde její majitel není poslední dobou online (chápejme dva měsíce a déle) a o diskuzi se tak nestará. Jde zde nějaký postup (možnost) případného převzetí diskuze, nebo přidělení větších práv někomu jinému, kdo má zájem ve správě diskuze pokračovat? díky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam