• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    NYX
    NYX --- ---
    DAPHNEE: zkus ted
    DAPHNEE
    DAPHNEE --- ---
    muzu se zeptat proc mi v zadnem z prohlizecu nejdou promazavat stare zpravy v poste? nejaky napad? diky
    JULYJE
    JULYJE --- ---
    KLAIR: Díky moc! To je přesně ono.
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    JULYJE: jestli jde o "hromadne ibjednavky", tak je to google doc v zahlavi mistnosti
    NYX
    NYX --- ---
    JULYJE: vubec netusim, o cem mluvis :-) nic takoveho tu urcite systemove neni, takze se zeptej te slecny asi spis...nebo jestli je to zalezitost nejakeho konkretniho klubu, tak tam.
    JULYJE
    JULYJE --- ---
    Chtěla bych se zeptat, objednávám něco přes slečnu z nyxu a nevím, kde najít sdílenou tabulku objednávek? Kde to najdu? Kdyžtak díky
    DJ_ORWE
    DJ_ORWE --- ---
    THESTOUPA: Ok, díky. Problém asi vyřešen.
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    DJ_ORWE: muze. pokud si dobre vzpominam, tak v nastaveni staci prepsat vlastnika.
    DJ_ORWE
    DJ_ORWE --- ---
    KOMPAS: Tak to vypadá, že to je na to napsat tomu, kdo tu diskuzi založil. Ale je tu zásadní otázka: Může on předat vlastnictví diskuze mě?
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    KOMPAS: co mam zkusenost (a ted jsem na to koukal), tak pridelit admin pravo muzu jen v diskuzich, ktere vlastnim. tam kde jsem jen admin to dal pridelovat nemuzu.
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    DJ_ORWE: a jsi primo majitel, nebo jen admin? to je mozna ten problem
    nejsem si totiz vubec jisty, zda "obycejny" admin muze jmenovat noveho admina; NYXi?
    DJ_ORWE
    DJ_ORWE --- ---
    Ono je to celé tak, že diskuzi zakládal nekdo, kdo už v ní teď není a předal všechna práva mě, avšak právě - sloupec ADMIN a řádky VŠEOBECNÁ PRÁVA a NEPŘIHLÁŠENÍ nejdou zaškrtávat.
    DJ_ORWE
    DJ_ORWE --- ---
    Já jsem správcem té diskuze a je to tak, že "chlivek tam je, ale nejde zaskrtnout".
    BOS
    BOS --- ---
    KOMPAS: jelikož jsem ten, kdo bude spolupsprvce, víc Ti neřeknu. ale zjišťuju. pardon :-) mmnt :-)
    BOS
    BOS --- ---
    takhle vypadá záhlaví práv u té diskuze:

    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    BOS: ted jsem to zkousel a jde mi to

    co presne znamena tve "nejdou pridat"?

    neni tam sloupec admin
    neni v nem zaskrtavaci chlivek
    chlivek tam je, ale nejde zaskrtnout
    jde zaskrtnout, ale po stisku tlacitka se neulozi
    jeste nejaka jina haluz
    BOS
    BOS --- ---
    KEJML & KOMPAS:
    stejně díky :-) někdo jiný prosím nevíte jak přidat admin práva v diskuzi někomu dalšímu?
    KEJML
    KEJML --- ---
    BOS: Jo tak v to případě neporadím, tohle jsem nikdy nepotřeboval
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    BOS: muj (smazany) post nebyl primo otazka, spise zkracena verze Kejmlova navodu
    BOS
    BOS --- ---
    KEJML: nejdou přidat admin práva. nevím proč. a ten člověk má prémiovku (pokud na tom záleží).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam