• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    FREEM: zkusim dekuju:)
    FREEM
    FREEM --- ---
    ZABAKA: nástěnka->vlevo klik na ten čtverec pod "záhlaví" a vpravo "upravit":)
    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    poradi mi nekdo prosim jak se do vlastni dizkuse vklada obrazek..? myslim uplne nahoru jeste nad ten ramecek co se pise text.. diky moc.
    1MALALISTICKA
    1MALALISTICKA --- ---
    Mužu si i mimo prémiovou verzi bloknout nějakou osobu, aby neviděla žádné info o mě?
    NYX
    NYX --- ---
    KLAIR: jo, nad timhle jsem zajasal i ja, kdyz me konecne napadlo, jak to udelat nejak smysluplne :-)
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    Zabloudila jsem do historie jedné staré diskuze a musím říct, že nyx se fakt neuvěřitelně zlepšuje. Nejde o obsah, ale o funkce :) Prostě to, že vedle "palců" je vidět, kolik má který příspěvek odpovědí a můžeš si je rovnou přečíst, to je fakt skvělé. U těch starších věcí to vidět není, takže teď můžu právě posoudit, jak je to v nové verzi užitečné!!

    (Jo, nic nepotřebuju, jen chválím a děkuju)
    DASENKA
    DASENKA --- ---
    diky
    NYX
    NYX --- ---
    DASENKA: posta / zalohy - pokud to neni tam, neni to asi nikde
    DASENKA
    DASENKA --- ---
    ahoj, mam dotaz ohledne historie posty, pokud si ji nezalohuju a ted zjistim, ze bych potrebovala starsi zaznam nez ten, ktery mam k dispozici v poste, je nekde sance ho ziskat?

    predem diky za odpoved a odted uz budu zalohovat:-)
    MYSKAZBRISKA
    MYSKAZBRISKA --- ---
    NYX: Díky, zkusím to:)
    NYX
    NYX --- ---
    MYSKAZBRISKA: asi to bude nejjednodussi, ale spis kopirovat pres pozvamkovy blok nez pres word. ja se podivam, jestli se to neda nejak poradne opravit.
    MYSKAZBRISKA
    MYSKAZBRISKA --- ---
    NYX: No, chtěla odtud: http://www.natur.cuni.cz/faculty/aktuality/reprezentacni-ples-prirodovedecke-fakulty-uk-24.2.2012
    Takže to mám nejdřív přepsat do wordu a pak teprve kopírovat?
    NYX
    NYX --- ---
    MYSKAZBRISKA: a tos tam neco kopirovala z jineho webu, co? tohle dela problemy :/
    MYSKAZBRISKA
    MYSKAZBRISKA --- ---
    NYX: Není to něco jako moc velké písmenka?
    MYSKAZBRISKA
    MYSKAZBRISKA --- ---
    NYX: No,a jak se dá taková chyba vyrobit? Já jsem se pokoušela zkopírovat text do popisu události plus tam, kam patří odkaz, jsem zkopírovala odkaz na www stránky.
    NYX
    NYX --- ---
    MYSKAZBRISKA: a jak presne jsi tu chybu vyrobila?
    MYSKAZBRISKA
    MYSKAZBRISKA --- ---
    Ahoj, co tohle hlášení "Použitá hodnota stylu není povolena: (margin-top: 0.75em)" znamená? Pokoušela jsem se udělat novou událost.
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    NYX: děkuju :) Je možné, že to tam ještě včera, když jsem to zuřivě hledala, nebylo :D ??
    NYX
    NYX --- ---
    KLAIR: to same tlacitko jako kdyz se oznacuje za prodany, tj. vlevo "neprodáno - znovu zařadit"
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    Je možné obnovit inzerát, který už je uložený jako
    Daný inzerát je neaktivní (prodaný, zamluvený, starý apod.)

    Nevím, na co kliknout, aby se to dostalo zpět do oběhu...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam