• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    FANFAN: Na jiném diskuzním foru, které navštěvuji, je pod okénkem odkaz: "vložit obrázek", když se na to klikne, otevře se dialogové okno, kam dáte URL a ono to vyplivne jen text, který už zkopírujete.... Výhoda je, že se tam ukazuje i velikost obrázku, tkaže to případně můžete zmenšit.....

    (jen pro případnou inspiraci, kdyby ses, k tomu, Nyxi, odhodlával...)
    FANFAN
    FANFAN --- ---
    Já bych ocenila, kdyby byl po ruce ke zkopírování formát vložení obrázku ( ), v nápovědě je "zahrabanej". Já vím, že se to dá naučit, ale vkládám něco jednou za uherák a to právě proto, že se mi nechce hledat tenhle syntax. V nápovědě mi příjde nejduležitější to formátování a místo toho je tam megaodstavec o tom, co si přečtu jednou a je mi to jasný a pro formátování se musím proklikávat dál. Nebo alespoň tímto prosím majitele obrázkových diskuzí, aby to bylo třeba na nástěnce.
    KRASO
    KRASO --- ---
    Jenom takovy maly napad - nechcete hodit do toho navodu i postup pro direct link na vkladani videa napriklad z yt a podobne? Pri prohledavani historie tohoto klubu na to sice clovek narazi, ale ostatni fora na to maji casto svoje formatovani, takze by nebylo na skodu rict, ze tady je to jak pro "blbecky" pouze hozeni linku :)

    Rekl bych, ze by stacilo jednoduse hodit dalsi odstavec "NÁVOD NA VLOŽENÍ VIDEA:" a mate klid :)
    NYX
    NYX --- ---
    GRED: tak si v tom typu akce / lokalite zaskrtni neco nejmene casteho...kdyz neni zaskrtnute nic, tak se tohle nastaveni ignoruje
    GRED
    GRED --- ---
    Cau, jak muzu nastavit, aby mi lidi neposilali pozvanky na akce do posty? Koukal jsem, ze nekterym nejde posilat pozvanka protoze je "nezajimaji udalosti tohohle typu nebo v teto lokalite", hledal jsem kde se to da nastavit, nebot me pozvanky v poste dost obtezuji, ale nic jsem nenasel. V Nastaveni lokace nemam zaskrtnute nic (ani misto ani typ akce), ale pozvanky mi chodi stale. Diky
    NICK_SLAUGHTER
    NICK_SLAUGHTER --- ---
    je tu někde nějaká statistika?zajímalo by mě kolik je dosud na nyxu zaregistrovaných lidí a kolik vytvořených diskusí veřejných/soukromých...
    NYKRUK
    NYKRUK --- ---
    MOC_ART: tipuju propojení dvou entit
    MOC_ART
    MOC_ART --- ---
    už dlouho mě zajímá co má představovat symbol Nyxu. jestli jsou to jen náhodně zvolený obrazce který se nyxovi z nějakýho důvodu líbily, a nebo jestli ty kruhy třeb vyjadřujou nějakou myšlenku apod. víte to někdo?
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    COURT: http://www.nyx.cz/index.php?l=last
    úvod, sledované a poslední

    ZAREK
    ZAREK --- ---
    COURT: click levym mysitkem na ikonku ID u prispevku na ktery chces reagovat a vybrat z roll menu "odpovědět"
    COURT
    COURT --- ---
    prosím, jak udělám ten odkaz u jména, když na někoho reaguji? to první slovo- nick v reakci?

    a pak se chci zeptat jestli je tu někde přehled aktuálních(nejnavštěvovanějších) diskuzí, kde to žije apod.

    KEJML
    KEJML --- ---
    SLOMIC: Nevím co tím myslíš... Prostě pokud nemáš zakázan přístup, můžeš číst, pokud nemáš zakázán zápis, můžeš i diskutovat
    SLOMIC
    SLOMIC --- ---
    KEJML: jop. A je nějaký postup, jak se přihlásit do otevřeného klubu? Nebo stačí jen sledovat diskuzi?
    KEJML
    KEJML --- ---
    SLOMIC: Read Only - máš přístup pouze pro čtení. Ověřit si to můžeš v klubu kliknutím vpravo nahoře tlačítko na práva, kde i uvidíš na jak dlouho jsi RO dostala (pokud tam najdeš -1, máš ho do odvolání)
    SLOMIC
    SLOMIC --- ---
    KEJML: stalo se mi to samý, kde zjistím, že jsem dostala RO a co to je? Druh banu?
    SMRGL
    SMRGL --- ---
    AETHER: historii už jsem si zjistil ;)... jen by mě zajímalo, co za známku zakladatel nakonec dostal :D ?
    RAGUPKI
    RAGUPKI --- ---
    KEJML: Aha, dostal. Nevěděl jsem, co to je, a navíc mě ani nenapadlo, že bych něco takového mohl dostat, dík :-)
    KEJML
    KEJML --- ---
    RAGUPKI: Nedostal jsi tom klubu RO?
    RAGUPKI
    RAGUPKI --- ---
    V jednom tématu mi najednou zmizly u příspěvků palce, takže nejde hodnotit, ale všude jinde to funguje. Navíc podle hodnocení to ostatním jde, tak nevím, kde může být chyba.
    MOTEONE
    MOTEONE --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam