• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    Základní nápovědu najdete pod odkazem v menu.
    rozbalit záhlaví
    KONOPASLIK
    KONOPASLIK --- ---
    TYET: momentálně je online 769 lidí, z nichž 1 máš v přátelích.
    TYET
    TYET --- ---
    nikde jsem to nenašla vysvětlený, prosím vás, co znamená to číslo v malý rozbalovací liště vpravo nahoře, zrovna teď tam mám 1/769, nějak se mě to týká?
    díky moc a omlouvám se za nedovtipnost
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    TERYNKA07: Zalezi na tom, jake trable mas, ale pokud se to tyka nyxu, tak mi napis o co se jedna a s cim bys potrebovala pomoct...
    TERYNKA07
    TERYNKA07 --- ---
    Ahojky.... potřebovala bych prosím mluvit s nějakým adminem.... Je to někdo takový kdo by vyřešil mé trable...? :-)
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    bude se nejak ladit to zahlavi? vadi mi, ze ve svejch klubech vidim jen nakej orez nahore a zmenit si to nemuzu
    je to na pohled takovy iritujici .)
    FANFAN
    FANFAN --- ---
    NYX: už jsem taky brala v úvahu, že přicházim o rozum a doufala, že to budejen chyba v matrixu a že se to brzo spraví.
    NYX
    NYX --- ---
    FANFAN: ano, menilo se to. momentalne se dlouha zahlavi oriznou a je tam link na zobrazeni celeho obsahu. casem asi bude moznost to nastavit nejak jinak - vcetne predchoziho stavu.
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    IVQ: zahlavi/nastenka - mas tam zaskrtnute "převést nové řádky na
    "?
    NYX
    NYX --- ---
    IVQ: zapni si prevod novych radku na <br>
    IVQ
    IVQ --- ---
    NYX: pres pozvanku ne, protoze je to nastavene tak, ze muzu pozvat jen lidi ktere mam jako pratele a zaroven oni me, hodne lidi na to kasle a ma me pouze ve sledovanych uzivatelich.... timpadem takto pulku lidi nemuzu vubec pozvat.

    diky, a jeste - netusis, co deam spatne, kdyz u te diskuze v zahlavi a na nastence nejde text lamat enterem, ale porad se pise do radku?
    NYX
    NYX --- ---
    IVQ: pokud pres pozvanku, tak by melo. pokud mu to jen pridelis na zalozce 'prava', tak ne.
    IVQ
    IVQ --- ---
    dotaz: pokud poslu nekomu pristup do privatniho auditka, zobrazi se mu automaticky odkaz na ni v poste?
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    JANICA: Je dulezite si uvedomit, ze tohle nastaveni plati jen pro tebe – ostatni navstevnici klubu zahlavi opakovane neuvidi, pokud to budou mit vypnute.
    JANICA
    JANICA --- ---
    NYX: Mockrat děkuju!!
    JANICA
    JANICA --- ---
    NYX: A jakym zpusobem to prosim te zmenim?
    NYX
    NYX --- ---
    JANICA: zahlavi se ukazuje jen pokud se zmenilo (nebo se to da zmenit v nastaveni, abys ho videla vzdy)
    JANICA
    JANICA --- ---
    Prosím vás o radu, mám problém s nástěnkou na soukromé diskuzi. Daří se mi do ní dle návodu vložit obrázek. Když vyjedu z "nástěnky" do "diskuze", obázek tam je. Když ale opustím diskuzi a poté do ní znovu vstoupím, obrázek tam není.
    Co pravděpodobně dělám špatně? Mockrát děkuju!
    CANEBRA
    CANEBRA --- ---

    Z4IK
    Z4IK --- ---
    nevim cim to je ale uz se mi ponekolikate vymazalo par pratel (tech co jsem mel v pratelych pridanych ja) nejsme namesicny na profil mi nikdo neleze a opilej a uvridnej taky casto nebyvam .Stava se to jeste nekomu?
    KU13AR
    KU13AR --- ---
    už sem to našel předtim díky intuitivní a jasné....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam