• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    TEMASU
    TEMASU --- ---
    prosím, jak mám při vkládání do diskuze zmenšit obrázek?
    OMRI
    OMRI --- ---
    KOMPAS: diky
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    OMRI: v zápatí
    OMRI
    OMRI --- ---
    nemuzu najit kde se objedna banner?
    diky!
    VORIMA
    VORIMA --- ---
    KEJML: Díky
    KEJML
    KEJML --- ---
    VORIMA: Otevřes si událost, zkopíruješ její adresu a vložíš ji do diskuze
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    prosím asi před necelým týdnem jsem se koukala na nyx přes mobil a na tento inzerát mi odpověděla nějaká paní ovšem písmo jsem v té zprávě měla kurzívou.. dnes bych potřebovala tý paní napsat, ale v poště nikde už tuhle zprávu nemám a sto pro jsem to nemazala..

    [ LOOKING FORSHÁNÍM: Taneční prostory / Praha ]
    VORIMA
    VORIMA --- ---
    Zdravím, jak se vkládá událost do diskuze?
    BANANABOY
    BANANABOY --- ---
    KOMPAS: diky !
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    BANANABOY: panacek vlevo dole
    BANANABOY
    BANANABOY --- ---
    zdravim
    možná bych se měl zeptat v auditku mozzila, ale dá se někde vypnout zvuk když mi dorazí zpráva ? když poslouchám hudbu na sluchátka a s někym si píšu, hodně to ruší, je to neuměrně nahlas...
    díky
    NYX
    NYX --- ---
    KINGFISHER: jo, napis mi co na co zmenit.
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    KEJML: aha, tak to je fajn.

    NYX: no evidentně jsem to neviděl, protože jsem nedával pozor a zakládal "po staru" ... jde to udělat nějak jednorázově plz když nahodim klub?
    KEJML
    KEJML --- ---
    KINGFISHER: Původní název lze jednou změnit jen u klubů založených před.zavedením tohodle systému
    NYX
    NYX --- ---
    KINGFISHER: tim "kdybych to vedel predem" myslis, ze pri zakladani klubu jsi tam nevidel cerveny napis "Toto je část názvu, která nepůjde změnit. Po založení budete moci název doplnit o další část, která je volně měnitelná."
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    KEJML: takhle to mám, ale ten původní název chci změnit a nejde to (mělo by to jít jednou, ale mě to nejde ani jednou.. resp. můžu za stávájící název připsat další text, ale mě jde o ten "kořen")

    každopádně to je epic shit.
    KEJML
    KEJML --- ---
    KINGFISHER: Když tě to zajímá, tak už se do tý historie safra konečně podívej, ne? :) Jako tobě se to nelíbí, mě se to nelíbí, dalším lidem se to taky nelíbí, ale bohužel, už je to prostě tak.

    U mně to vypadá teď následovně, pokud to takhle nemáš, dočkej rána, než se Nyx vzbudí, třeba se něco rozbilo.

    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    KEJML: no tak to kdybych věděl předem, tak ho zvolim tak abych ho už nemusel měnit.. jakej podnázev? kde je podnázev... název je jenom jeden a pak je záhlaví.. ? ... a čim tu poštu plnili? to by mě fakt zajímalo...

    já v tenhle moment nemůžu změnit název diskuze a to ani jednou.. prostě můžu přidat za ten stávající název něco.
    KEJML
    KEJML --- ---
    KINGFISHER: Jo tak při zakládání klubu se dnes volí název, který je navždy pevný, dále je možné libovolně měnit ten podnázev. Vedla se kolem toho dlouhá debata, zalistuj si tou historií v Připomínkách. Nyxovým argumentem jsou myslím hlavně zmatení uživatelé (pokročilí uživatelé internetu, že), kteří mu plnili poštu.
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    KEJML: ten klub byl založenej včera, takže tahle varianta nepřipadá v úvahu...

    já se teda pořád snažim, ale nějak se mi nedaří pochopit v čem je výhoda nebo vylepšení tý změny. tohle neni o smiřování. lze nějak vysvětlit jakej je benefit tý změny? mě se zdá, že to je spíš downgrade.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam