• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    Základní nápovědu najdete pod odkazem v menu.
    rozbalit záhlaví
    NYX
    NYX --- ---
    PELICULIAR: v prispevcich se prevadi z toho url, coz v udalostech nejde tak snadno, kdyz ten text musi byt opetovne editovatelny
    PELICULIAR
    PELICULIAR --- ---
    NYX: Jen "asi" ? Kdo jiný by to měl s určitostí vědět, než tvůrce NYXu ... ?
    Když jsem použil HTML kód z jakpsátweb, tak mi to napsalo: "Použili jste zakazany tag: object!" Přitom se ale objevilo objektové flash okno, ale nedovolilo mi ho uložit.
    Nerozumím proč v příspěvcích není youtube problém, ale vložení do události je ... :-(
    NYX
    NYX --- ---
    PELICULIAR: asi neni
    PELICULIAR
    PELICULIAR --- ---
    Ahoj, nenašel jsem nikde odpověď, a tak se zeptám zde.
    Jak můžu vložit do události youtube video? Když vložím zdrojový kód tak dostanu chybovou hlášku: "Hodnota atributu není povolena: (class="youtubevideo")". Je to vůbec možné?
    MILANK
    MILANK --- ---
    ahoj, jak se přihlásit do aplikace nyxdroid v androidu? napíši tam přihlašovací údaje, ale pak mi to napíše: vaše autorizace je zdá se neplatná..
    RUTHAN
    RUTHAN --- ---
    NYX:
    1)Dik
    2) Ano tohle funguje, ale jestli se nepletu, tak inpu slo roztahnout nejak hned, bez toho, aby clovek napsal vic textu, nejakou klavesovou zkratkou a nemyslim, ti entrovani.

    Obecne by tyhle mohlo byt lepsi - roztazeni do strany by bodlo, stejne jako lepsi vyuziti plochy, na 1920x1200 je editacni okno hrozna nudle.

    Stacilo by pridat nejaky mini tlacitko pro roztazeni/zmenseni a resit to jako Ajax, aby se nemusela reloadovat cela stranka, jako to maj jinde.
    CYRIL
    CYRIL --- ---
    dobry!
    NYX
    NYX --- ---
    CYRIL: vpravo nahore to ted vede primo na napovedu (= nastenka tehle diskuze)
    CYRIL
    CYRIL --- ---
    driv bylo v kazdy diskuzi cerveny napoveda a tam byl soupis vsech tegu na vkladani obrazku atd. kde je to tet? jak to jednoduse pokazdy najit?
    NYX
    NYX --- ---
    SKUTRJOHNY: zalozka "sledovane"
    SKUTRJOHNY
    SKUTRJOHNY --- ---
    prosim, jak muzu sledovat diskuze, tak aby se mi nove prispevky u - dejme tomu - vybranych, zobrazovaly v uvode po prihlaseni. U vybranych diskuzi jsem dal volbu sledovat,ale jak jsem ted zjistil, i kdyz tam neco pribylo, nic se mi nikde nezobrazilo. Nikde to nevidim. dekuji
    NYX
    NYX --- ---
    RUTHAN:
    1) jdi na editaci zahlavi a normalne drag&drop za hlavicku te ankety presun vlevo na policko nastenka
    2) by se melo roztahovat automaticky jak pises, ne?
    RUTHAN
    RUTHAN --- ---
    Ahoj mam par dotazu:
    1) Je mozne presunout anketu ze zahlavi na nastenku, pripadne jak?
    2) Jak se roztahuje to okynko, kdo kteryho prave pisu ten dotaz? Kdysi jsem si na to pamatoval nejakou klavesouvou zkratku, netusim jestli to funguje, ve vsech prohlizecich, ale psat do toho okynka vetsi textu je mor.
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    NYX: Děkuju :)
    NYX
    NYX --- ---
    LODBROG: opravim
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    Nejde mi ukládat poštu do bloku. Hodí mi to hlášku že je tam "zakázaný class=time".
    Trochu nevím co s tím... :/
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    KOMPAS: Ahááá!! Viditelný i pro nepřihlášené!

    Děkuji, objeveno
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    KOMPAS: a dá se z něj "public" nějak udělat?
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    KLAIR: hadam, ze neni public
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    jde mi o tenhle inzerát [ OFFERINGNABÍZÍM: Samostatný vybavený neprůchozí pokoj / Praha ]

    a tenhle odkaz jsem poslala už pár lidem :(
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    prosím, jak nasdílet inzerát z nyxu třeba na fb? případně na něj dát někam odkaz? díky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam