• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    NYX
    NYX --- ---
    LODBROG: opravim
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    Nejde mi ukládat poštu do bloku. Hodí mi to hlášku že je tam "zakázaný class=time".
    Trochu nevím co s tím... :/
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    KOMPAS: Ahááá!! Viditelný i pro nepřihlášené!

    Děkuji, objeveno
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    KOMPAS: a dá se z něj "public" nějak udělat?
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    KLAIR: hadam, ze neni public
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    jde mi o tenhle inzerát [ OFFERINGNABÍZÍM: Samostatný vybavený neprůchozí pokoj / Praha ]

    a tenhle odkaz jsem poslala už pár lidem :(
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    prosím, jak nasdílet inzerát z nyxu třeba na fb? případně na něj dát někam odkaz? díky
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    BELO: a) Většina moderních operačních systémů (ve Windows od verze 7) umožňuje pohodlně maximalizovat okno jen na půlku obrazovky - dotáhneš ho do rohu nebo ke kraji, a otevře se jen na půlce, nebo b) pokud máš tu obrazovku hlavně na čtení textů, otoč ji fyzicky o 90 stupňů a nakonfiguruj si protisměrné otočení v softwaru (čili v reálu bude hořejšek nahoru, ale monitor bude třeba 1080x1920 místo normálního 1920x1080).
    NYX
    NYX --- ---
    BELO: nemit prohlizec pres celou obrazovku? udelat si vlastni skin by ale nemel byt problem, prakticky jen bude importovat jiny skin a prida

    body { max-width: 1000px }

    nebo kolik chces. aspon myslim, ze tohle by melo stacit
    BELO
    BELO --- ---
    ahoj,
    mam sirokouhly monitor a necte se mi dobre, kdyz musim jezdit s ocima tech skoro 50 cm z leva do prava.
    Existuje nejaky hack, diky kteremu by byly texty prispevku nejak ve sloupcich, vic natesno, proste lip citelne?
    Dik
    TEMASU
    TEMASU --- ---
    prosím, jak mám při vkládání do diskuze zmenšit obrázek?
    OMRI
    OMRI --- ---
    KOMPAS: diky
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    OMRI: v zápatí
    OMRI
    OMRI --- ---
    nemuzu najit kde se objedna banner?
    diky!
    VORIMA
    VORIMA --- ---
    KEJML: Díky
    KEJML
    KEJML --- ---
    VORIMA: Otevřes si událost, zkopíruješ její adresu a vložíš ji do diskuze
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    prosím asi před necelým týdnem jsem se koukala na nyx přes mobil a na tento inzerát mi odpověděla nějaká paní ovšem písmo jsem v té zprávě měla kurzívou.. dnes bych potřebovala tý paní napsat, ale v poště nikde už tuhle zprávu nemám a sto pro jsem to nemazala..

    [ LOOKING FORSHÁNÍM: Taneční prostory / Praha ]
    VORIMA
    VORIMA --- ---
    Zdravím, jak se vkládá událost do diskuze?
    BANANABOY
    BANANABOY --- ---
    KOMPAS: diky !
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam