• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    HARALD
    HARALD --- ---
    MYSKAZBRISKA: Vyčisti po uploadu ikony cache tveho browseru. Pokud se ti podari upload, tak nyx uz se souborem nic nedela. Problem bude v tom browseru.

    //pripadne stisknu ctrl+F5
    MYSKAZBRISKA
    MYSKAZBRISKA --- ---
    Pokud chce mít člověk za ikonu animovaný gif, jak na to? Veškeré mé animované obrázky se po nahrání změní na nepohyblivé.
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    KEJML: diky zkousel jsem filtrovat ale asi spatne
    KEJML
    KEJML --- ---
    PPNEKK: [ FLAD @ nyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!)) ]
    pokud zadáš jen výšku nebo jen šířku, druhé z čísel se dopočítá automaticky.

    Stačilo by jen zde v klubu filtrovat ;)
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    ahoj,prosim jak zmensim fotku? nemuzu to nikde najit.obcas najdu fotku dobre velikosti ale jakmile ji pastnu do diskuze tak je mnohem vetsi:) dekuju za odp
    ZONK
    ZONK --- ---
    NYX: díky
    NYX
    NYX --- ---
    ZONK: jen v premiovce, "skrýt sledované" tady https://www.nyx.cz/index.php?l=user;l2=2;section=people
    ZONK
    ZONK --- ---
    Dotaz, jak se dá nastavit, aby když někdo klikne na mé info, nebylo vidět jaké diskuze sleduju. Nebo to jde jen v prémiovce?
    NYX
    NYX --- ---
    KLAIR: ne. ale muzes zalozit privatni klub a resit to v nem.
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    Je nějaká možnost jak dát událost skrytou, aby na ní byli pozvaní jen ti, co jsou skutečně pozvaní?
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    NYX: jojo, je to tak, jak rikas. Driv se mi stavalo, ze jsem videla prispevky z privatu do kterych jsem nesmela, proto jsem se na to ted ptala... ale napadlo me to ostestovat az po polozeni dotazu :)))
    NYX
    NYX --- ---
    SHMAIDA: urcite vidis prispevky i z privatu, do kterych smis, to je v poradku. nemela bys urcite videt prispevky z privatu, kam nesmis. nejsem si ted jisty, jak je to u verejnych klubu, do kterych ti nekdo specificky zakazal pristup...tam je mozne, ze se to chova jak jsi popsala.
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    tak uz se mi to nedeje... :) pardon za prudu a diky za rady a vysvetleni!
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    KOMPAS: stavalo se mi to v minulosti a ted to testuju :)
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    SHMAIDA: pokud se ti tohle stává (což nemohu potvrdit, neboť mě se to neděje), je to chyba, kterou můžeš nahlásit
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    SHMAIDA: Aha, tak to je IMNSHO pomerne zasadni bug, to bych doporucil reklamovat tady, zejmena pokud se ti to chovani dari opakovane vyvolat: [ nyx :: pripominky uzivatelu ]
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    KOMPAS: mno, kdyz zada "vyhledat prispevky", vyjede to tam i prispevky v diskusich, do kterych nema pristup. Coz mi pak prijde, ze soukrome diskuse ztraceji vyznam....alespon ja to tak vidim....ano, prispevek nerozkliknu a nedostanu se do diskuse

    PATEJL: pomlouvani? tak snad prosimvas sme dospely... :) Nechci nikoho pomlouvat, jen nechci, aby me nekdo sledoval.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    SHMAIDA: Nastavit to nejde, to by musel Nyx takovou funkcnost dodelat; no a krome toho, technicky by to jen odsunulo problem o jednu uroven - ty ho zabanujes, on si udela alter ID a jedeme dal.
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    SHMAIDA: "muze precist i prispevky v diskusich, do kterych nema pristup" jak? (pomineme-li, že se dívá přes rameno někomu, kdo ten přístup má)
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    PATEJL: a dalo by se to prece jen nejak nastavit? Nechci, aby konkretni clovek vedel, kde jsem a co delam... bohuzel si muze precist i prispevky v diskusich, do kterych nema pristup...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam