• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    NYX: Ok, diky moc.
    NYX
    NYX --- ---
    RENFRI: asi ted vubec nejde, kdyztak dej do kudlanky, ja to dodelam.
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    Asi jsem slepa, ale nikde jsem to nenasla, jak smazu zalohy klubu? A na co je vlastne to tick okynko u tech zaloh, kdyz tam neni zadne dalsi funkcni tlacitko? diky moc predem.
    FANFAN
    FANFAN --- ---
    KOMPAS: no já ale nikoho neignoruju. Jako že někdo mě? Ale proč by mi dával plus?
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    FANFAN: Že by třeba ikonky ignorovaných nebyly zobrazené?
    FANFAN
    FANFAN --- ---
    KOMPAS: A jakou? Já už to taky viděla.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    KOMPAS: je to tak
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    OMNIHASH: Nemá to nějakou souvislost s ignore?
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    Nevím kám s tím, žádnej bugreport sem tady nenašel, ale stalo se mi dneska, že mi někdo přidal palec a systém to započítal jako dva. I v přehledu palců na svým infu mám jeden palec dvakrát.

    NYX
    NYX --- ---
    VERU_HUS: v tvem infu by mel mit zalozku blok
    VERU_HUS
    VERU_HUS --- ---
    Otevřela jsem svůj blok uživateli, kterého mám v přátelích. Nevíme ale, jak se do mého bloku z jeho zalogování podívat. Děkuju.
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    KLAIR: wat. ps: nyx ma s nyxdroidom spolocne len prve tri pismena...
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    KLAIR: Sice je to vedle klub, nicmene: v nyxdroidu lze v nastavenich zakliknout "přečtené vždy viditelné"/"skrýt přečtené diskuse"; no a když máš "skrýt přečtené," můžeš v seznamu diskusí kliknout na to tlačítko vpravo nahoře (tři horizontální čárky) a dát "[ikonka oka] zobrazit všechno"
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    NYX: Ok, tak ještě druhá věc - nyxdroid.taky by se mi líbilo mít tam schované kluby, kde se nic neděje, ale když to udělám, neumím se k nim pak dostat... domnívám se, že to je spíš nějaká chybka, než záměr.
    NYX
    NYX --- ---
    KLAIR: nejde
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    mám nastaveno, že se mi vypisují jen kluby, kde je něco nového. Je možné nastavit nějaké kluby tak, aby se zobrazovaly pokaždé? jsou totiž kluby, do kterých potřebuji pravidelně a bylo by příjemnější, kdybych nemusela rozklikávat tu lištu nad nimi...
    NYX
    NYX --- ---
    KAMAHL: modry panacek vlevo dole
    KAMAHL
    KAMAHL --- ---
    jak vypnu zvuky chatu?
    TOM
    TOM --- ---
    PISKVOR: myslel jsem si to .) díky
    možná bych na nástěnku doplnil "plnou url (včetně http)"
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam