• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    Základní nápovědu najdete pod odkazem v menu.
    rozbalit záhlaví
    HRKY
    HRKY --- ---
    THESTOUPA: jou díky to jsem přehlídl! aspoň tak, mohlo by to zobrazovat i podtyp kategorie
    HRKY
    HRKY --- ---
    Jde zjistit, do jaké kategorie (jakákoliv) diskuze patří? Děkuji.
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    DOKTOR_CHAVEZ: v historii navstivenych ten klub nemas? https://www.nyx.cz/index.php?l=book;l2=2
    DOKTOR_CHAVEZ
    DOKTOR_CHAVEZ --- ---
    dotaz: nedavno jsem se nejak proklikal na klub nabidek prace. ted bych tam chtel neco napsat ale najit to uz neumim.. help pls, pro někoho tady by to mohlo být zajímavý :))

    ideálně odpověď do zpráv. díky
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    RENFRI: Tak to byl muj uklik jen, ten, kdo tam visi takhle dlouho(2008) a ani od te doby vubec nebyl na nyxu ji skutecne ve sledovanych porad ma, takze to nic. A timpadem tenhle clovek ji tedy naopak vyhodil ze sledovanych a uz tam pres 14 dni nebyl, coz dava smysl, omlouvam se za zmateni a dekuju :-)
    NYX
    NYX --- ---
    NIGHTPHUNK: napsat mi z ceho na co
    NIGHTPHUNK
    NIGHTPHUNK --- ---
    da se nejak prejmenovat vlastni diskuze? pri zakladani jsem tam udelal mensi chybku. diky
    NYX
    NYX --- ---
    RENFRI: lide s premiovkou tam zustavaji mam pocit rok, ostatni 14 dnu. sledujici tam zustavaji navzdy. to co mysli harald mam pocit jen nastavi datum navstevy na nulu nebo tak neco, ale zustat by tam meli.

    pokud nekde visi nekdo od 2008 aniz by to sledoval, je nekde chyba - kdyby sis vzpomnela, kde nekdo takovy je, dej vedet, mrknu na to.
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    TUILE: To urcite ne, jsou tam lide, co stopro premiovku nikdy nemeli, dikuzi nesleduji a byli tam naposledy v roce 2008.


    HARALD: Leda tak, dekuji :-)
    HARALD
    HARALD --- ---
    RENFRI: Lidi sprémiovkou se mohou ze statistik klubu sami vyhodit. Důvod může být i tady.
    TUILE
    TUILE --- ---
    RENFRI: to je normalni.
    pokud diskuzi nema ve sledovanych a nema premiovku, tak nyx uchovava jeho data jen 14 dni, pak se tvari, ze v diskuzi nikdy nebyl.
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    ZUZAK: Ostatni, co tam nebyli mnohem dele, tak ve statistikach jsou, jen tenhle jeden clovek tam vubec neni, jako by tam nikdy nebyl, naposled tam byl 26.10., tak to je zvlastni, no nic, slo mi o to, jestli tam jeste chodi nebo ne, je to muj klub, neni to dulezite.
    ZUZAK
    ZUZAK --- ---
    RENFRI: hádám že by to mohlo souviset s tím pádem nyxu před pár dny, možná se smazaly některé statistiky...
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    Proc nekdo, kdo chodil do urcite privatni diskuze jeste do nedavna a stale tam ma prava, jen tam nebyl asi 14 dni, najednou vubec neni ve statistikach?
    IORETH
    IORETH --- ---
    ZUZAK: Děkuju, to je prakticky ono!
    IORETH
    IORETH --- ---
    upřesňuji dotaz: Co mám nastavit v nastavení pošty v kolonce "přeposílání pošty (e-mail, kam se bude přeposílat pošta, když nejste aktivní)", aby mi operátor O2 přeposílal zprávy v poště jako sms (alespoň její začátek)?
    Rychlá odpověď zachrání můj den :-)
    ZUZAK
    ZUZAK --- ---
    IORETH: osobní - nastavení - nastavení pošty - první políčko je přesměrování pošty, a tam si nastavíš svůj mobilní email (typicky třeba u vodafonu mají emailové adresy spárované k telefonním číslům formát nějakýtvůjnickcosisnastavila@vodafonemail.cz, u jiných operátorů nevím). Pod tím políčkem s mailem pak můžeš nastavit, co všechno se má přeposílat.
    IORETH
    IORETH --- ---
    Jak rposím nastavím přeposílání pošty na mobil? Musím tak učinit rychle, prolítla jsem help, ale nenašla jsem. Za rychlou radu děkuji!
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    NYX: tak tady mi to taky funguje v poradku. Blbne to asi jen u nejakych fotek
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam