• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    Základní nápovědu najdete pod odkazem v menu.
    rozbalit záhlaví
    NYX
    NYX --- ---
    RENFRI: lide s premiovkou tam zustavaji mam pocit rok, ostatni 14 dnu. sledujici tam zustavaji navzdy. to co mysli harald mam pocit jen nastavi datum navstevy na nulu nebo tak neco, ale zustat by tam meli.

    pokud nekde visi nekdo od 2008 aniz by to sledoval, je nekde chyba - kdyby sis vzpomnela, kde nekdo takovy je, dej vedet, mrknu na to.
    TUILE
    TUILE --- ---
    RENFRI: to je normalni.
    pokud diskuzi nema ve sledovanych a nema premiovku, tak nyx uchovava jeho data jen 14 dni, pak se tvari, ze v diskuzi nikdy nebyl.
    ZUZAK
    ZUZAK --- ---
    RENFRI: hádám že by to mohlo souviset s tím pádem nyxu před pár dny, možná se smazaly některé statistiky...
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    Proc nekdo, kdo chodil do urcite privatni diskuze jeste do nedavna a stale tam ma prava, jen tam nebyl asi 14 dni, najednou vubec neni ve statistikach?
    IORETH
    IORETH --- ---
    ZUZAK: Děkuju, to je prakticky ono!
    IORETH
    IORETH --- ---
    upřesňuji dotaz: Co mám nastavit v nastavení pošty v kolonce "přeposílání pošty (e-mail, kam se bude přeposílat pošta, když nejste aktivní)", aby mi operátor O2 přeposílal zprávy v poště jako sms (alespoň její začátek)?
    Rychlá odpověď zachrání můj den :-)
    ZUZAK
    ZUZAK --- ---
    IORETH: osobní - nastavení - nastavení pošty - první políčko je přesměrování pošty, a tam si nastavíš svůj mobilní email (typicky třeba u vodafonu mají emailové adresy spárované k telefonním číslům formát nějakýtvůjnickcosisnastavila@vodafonemail.cz, u jiných operátorů nevím). Pod tím políčkem s mailem pak můžeš nastavit, co všechno se má přeposílat.
    IORETH
    IORETH --- ---
    Jak rposím nastavím přeposílání pošty na mobil? Musím tak učinit rychle, prolítla jsem help, ale nenašla jsem. Za rychlou radu děkuji!
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    NYX: tak tady mi to taky funguje v poradku. Blbne to asi jen u nejakych fotek
    NYX
    NYX --- ---
    MIKEKT: tohle se urcite nemenilo. testoval jsem to ted v [ WIDE WALLS - HI-RES ONLY! (1680x1050/1920x1200/1440x900) ] a funguje mi to normalne.
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    Mam dotaz. Ted se neco menilo u zobrazovani fotek? Driv se mi zmensilo na sirku monitoru ale ted mam proste jenom vyrez a kdyz je fotka vetsi nez mam rozliseni monitoru. Da se to nekde nastavit?
    NYX
    NYX --- ---
    AGATHA_H: postupuj stejne jako kdyby sis ho davala do pratel poprve, proste se to prepise.
    AGATHA_H
    AGATHA_H --- ---
    Mozna je dobilni dotaz, ale jde si pridat komentar k priteli, kdyz uz ho mam v pratelich? Myslim zpetne...diky
    SKAUTIK
    SKAUTIK --- ---
    NYX: diky ,diky
    NYX
    NYX --- ---
    SKAUTIK: pokud mas pravo tu nastenku editovat, tak do mista, kam chces odkazovat, dej <a name="XXX"></a>

    a na danou sekci pak muzes odkazat pomoci <a href="#XXX">text odkazu</a> - pripadne pokud chces odkazovat uplne odjinud, muzes pred to # dat normalni odkaz na dany klub. je tam udelana treba nastenka v tomhle klubu, tak muzes okouknout tam :)
    SKAUTIK
    SKAUTIK --- ---
    Mam dotaz da se udelat odkaz na konkretni cast nastenky kdyz chci treba odkazat na 8 cast z 10 ? diky
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    NYX: Ok, diky moc.
    NYX
    NYX --- ---
    RENFRI: asi ted vubec nejde, kdyztak dej do kudlanky, ja to dodelam.
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    Asi jsem slepa, ale nikde jsem to nenasla, jak smazu zalohy klubu? A na co je vlastne to tick okynko u tech zaloh, kdyz tam neni zadne dalsi funkcni tlacitko? diky moc predem.
    FANFAN
    FANFAN --- ---
    KOMPAS: no já ale nikoho neignoruju. Jako že někdo mě? Ale proč by mi dával plus?
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    FANFAN: Že by třeba ikonky ignorovaných nebyly zobrazené?
    FANFAN
    FANFAN --- ---
    KOMPAS: A jakou? Já už to taky viděla.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    KOMPAS: je to tak
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam