• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    HARALD
    HARALD --- ---
    RAGNAROK: Zkus libovolný trochu kvalitnější free editor textových souborů. Svého času jsem k těmto účelům používal TextPad.
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    Zkousim neco hledat v zalohach je jich asi 20. Nechce se mi je prohledavat po jednom. Hledany vyraz se vyskytuje v kazde zaloze a to i vicekrat. Potreboval bych ty soubory chronologicky skombinovat abych je mohl prohlizet najdenou v nejakem prohlizeci. Tj. otevrit a pak prohledavat napr. pomoci F3 hledane slova na strance jako ve firefoxu.
    NYX
    NYX --- ---
    SOTD: ale nemuze menit prava ostatnim spoluspravcum.
    NYX
    NYX --- ---
    SOTD: muze pridavat prava ostatnim lidem, menit nazev klubu apod.
    SOTD
    SOTD --- ---
    K čemu opravňuje právo "admin"?

    Jsem majitel jednoho privátu a zajímalo by mě, jestli mohu někomu dát právo, aby mohl udělovat práva "čtení" a "zápis".

    Odpověď jsem hledal ve FAQ a v příspěvcích a nenašel jsem ji.
    ZOLTY
    ZOLTY --- ---
    LODBROG: joooo, to se určitě blíží víc než tržiště..
    HARALD
    HARALD --- ---
    NASA: Nastav defaultní přístupová práva na read only a máš co chceš.
    NASA
    NASA --- ---
    NYX: nebylo by lepsi dat nejakou moznost locknout klub a dat ho k ledu? sice treba bylo tema vycerpano, ale muzou tam byt zajimave/uzitecne prispevky, ktere by se hodily archivovat.
    (priklad stary hry - vyreseny zakysy, ale zadny novinky uz asi nebudou...)
    ZOLTY
    ZOLTY --- ---
    NYX: neřekla bych, nevadí
    NYX
    NYX --- ---
    ZOLTY: ja ji smazl, jsem puvodne myslel, ze to bude koncipovane jinak, ale takhle se to totalne krylo s trzistem
    ZOLTY
    ZOLTY --- ---
    kam zmizela moje ( převčírem založená ) diskuze Sháním člověka?
    NYX
    NYX --- ---
    ALIENABLE: pust developer tools (ctrl+shift+i) a zkus vypozorovat, co se deje se spojenim na ten chat (domena ve stylu iX.nyx.cz:YYY, kde X a Y jsou cisla)
    ALIENABLE
    ALIENABLE --- ---
    mám dotaz - přestalo se mi zobrazovat chatovací okno, když mi někdo napíše do zpráv. V nastavení to mám v pohodě, zkoušela jsem i jinej prohlížeč a nic... poradíte mi někdo prosim čim to může bejt?
    NYX
    NYX --- ---
    CYBERKOTLIK: ten zakaz prejmenovani ma branit prave tomuhle recyklovani, ktere zpusobuje zarazeni klubu v spatnych kategoriich apod, takze navrhuji smazat a zalozit nove kluby skutecne jako nove kluby.

    pokud jde o nejake rozsireni / poupraveni tematu pro stejne lidi, napis mi do posty.
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    Mam dotaz, mam tu nejaky uz nefunkcni kluby, ktery sem zakladal v dobe, kdy se daly menit nazvy, a ted uz se nedaj prejmenovat. jakym zpusobem snima muzu nalozit, kdyz jim chci dat novy tema?
    HVERU
    HVERU --- ---
    NYX: oka, diky za odpovedi, mozna to nebyla tak uplne chyba v systemu...
    NYX
    NYX --- ---
    tak to vazne nevim. kazdopadne si moc neumim predstavit, jak by to mohlo chybovat u dvou zprav poslanych takhle v ruzne dobe a nehlasit to zadnou chybu.
    HVERU
    HVERU --- ---
    LODBROG: nene, urcite nema, fakt by me zajimalo kde to je, protoze jsem tim padem prisla o platbu :-(
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    HVERU: A nemá Tě nějakou nehodou v ignoru?
    Pak to tvrdí že byla zpráva doručena, ale adresátovi nepřijde nic.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam