• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    COMATORY
    COMATORY --- ---
    kdyz kliknu na ikonku: Uncaught ReferenceError: sm is not defined

    jinak:
    Failed to load resource: the server responded with a status of 502 (Bad Gateway) http://www.nyx.cz/scripts/cs-big.jgz?ylq
    Unsafe JavaScript attempt to access frame with URL [ nyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!)) ] from frame with URL http://googleads.g.doubleclick.net/.../ads?client=ca-pub-119000459378535…tp%3A%2F%2Fwww.nyx.cz%2Findex.php%3Fl%3Dtopic%3Bid%3D349&fu=0&ifi=1&dtd=21. The frame being accessed set 'document.domain' to 'nyx.cz', but the frame requesting access did not. Both must set 'document.domain' to the same value to allow access.
    NYX
    NYX --- ---
    COMATORY: zkus pustit konzoli, jestli tam neni nejaka chyba (ctrl+shift+i v chrome)
    HARALD
    HARALD --- ---
    COMATORY: Tam, kde menu nevyjede, máš nejspíš zakázaný javascript.
    COMATORY
    COMATORY --- ---
    zdravim, tohle je spise technicky dotaz/problem. mam dva pocitace co bezi na OS X - na jednom ten problem je a na druhem neni.
    kdyz chci odpovedet na prispevek a kliknu na ikonku, nevyjede mi menu. na druhem pocitaci bez problemu (na obou je taktez stejna verze prohlizece Safari, stejna verze OS a nejnovejsi Java). ted jsem na ten postizeny komp zkusebne stahnul Chrome a problem stale pretrvava.
    v cem muze byt zadrhel? je nejaky manualni zpusob jak odpovidat?
    JITTUE
    JITTUE --- ---
    NYX: děkuji! :)
    NYX
    NYX --- ---
    JITTUE: ano
    JITTUE
    JITTUE --- ---
    NYX: ano je v seznamu uvedený a přesně jak píšeš, pod jeho ikonkou není vůbec nic, žádné "sledovat status, události.......
    Zajímalo by mne, co jsem udělala špatně.
    Takže teď jen postačí, když u dotyčného ID zaškrtnu okýnko a vlevo nahoře pod odkazem nastavím sledování?
    NYX
    NYX --- ---
    JITTUE: ne, nemel by. v nastaveni lidi mas vlevo nahore odkaz na ukazani vsech lidi vcetne ignorovanych https://www.nyx.cz/index.php?l=people;l2=3;c=1

    takze zkontroluj jestli je tam uvedeny, treba uplne bez jakehokoliv nastaveni.
    JITTUE
    JITTUE --- ---
    ahoj
    měla bych prosbu, když mám někoho ve friends na nyxu.. a hodím si ho do ignorace - třeba v diskuzích... a pak si ho vyndám, jakože odignoruju, tak se mi automaticky smaže z přátel?
    Ve výpisu přátel jej už nevidím. Tak nevím, zda se jedná o nyxí funkcionalitu a nebo si mě dotyčný vyhodil z přátel.

    Díky,
    :j:
    DAW
    DAW --- ---
    KLAIR: Právěže překážej..

    SKAFF: Není pravda.. možnost "nechci vám odpovídat" nikde není..

    NYX: Díky.. jestli to tak funguje, tak to by mělo stačit..
    NYX
    NYX --- ---
    SKAFF: no s tema devitkama bych to zas neprehanel :)
    DAW: staci vlezt do toho klubu s vysledky anket a dalsi dva tydny by ti tam nemela strasit...aspon myslim, ze to tak funguje.
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    DAW: Hele, já vlastně nechápu, co řešíš. když odpovídat nechci, tak neodpovídám. ty ankety mi nikde nepřekáží
    DAW
    DAW --- ---
    DAW: teď koukám, že je tady klub věnovanej přímo anketám a chodí tam i NYX, takže tam to bude asi vhodnější řešit, než v tomhle klubu.. přeposílám tudíž tam..
    DAW
    DAW --- ---
    tak jsem nějak čekal na nějakou odpověď.. ale OK..
    každopádně by mě zajímala ještě jedna věc.. ptáte se na to, kolik je nám let, kde pracujeme, kolik utrácíme o vánocích, koho volíme.. nejenom, že těch otázek bylo poslední dobou hodně, ale taky začínají být víc osobní.. navíc je dotazník nacpanej tam, kde zcela zřejmě překáží - asi aby to bylo co nejvíc lidí donucenejch vyplnit..
    Mě je v podstatě jedno, co s těma získanejma datama děláte, ale napadá mě, jestli by nebylo fér dát do rámečku s dotazníkem taky možnost "nechci na otázku odpovídat"?
    Samozřejmě nejvíc fér je se lidí zeptat ještě dřív, než se začnu na něco vyptávat.. OK..
    Čili.. moje otázky jsou: Je nějaká možnost, jak dotazníky ve svojem nastavení vypnout? A pokud ne, bylo by možný dát nám možnost "nechci odpovídat"?
    Dík
    NYX
    NYX --- ---
    R0C3S3K: kdyz se pres pozvanku nekdo zaregistruje, prijde ti posta s odkazem na stranku, kde mas seznam svych bookmarku, kde jen zaklikas co jim chces doporucit a jim to pak prijde. to by snad mohlo stacit, ne?
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    zkousel jsem to filtrovat a procitat FAQ, ale nenasel jsem to,,, muzu mit dotaz, jak k nekomu z pratle poslat muj seznam diskusi, aby si jen naklikal, ktere by ho zajimaly a zbytek ne, poslal jsem par lidem pozvanku a mozna by jim to dost pomohlo jak se odrazit
    DAW
    DAW --- ---
    Ahoj,
    začínaj mě čím dál tím víc rozčilovat dotazníky na gate. Člověk se chce podívat hlavně na vzkazy a informace o přátelích a ne pořád odpovídat na nějaký otázky. Zkoumal jsem, jestli to jde nějak vypnout, ale na nic jsem nepřišel. Proto začínám praktikovat tu věc, že vždycky zaškrtnu první odpověď a odklepnu to, jen abych se toho konečně zbavil.. sory, jestli vám to sníží reliabilitu (k tomu si představte, že spousta lidí to tak asi už stejně dělá).
    Jestli to ale jde nějak vypnout, tak bych byl úplně nejradši..
    VIHATIZKA
    VIHATIZKA --- ---
    jo,jo. už to vidím. dik moc
    VACA
    VACA --- ---
    sorry sem hroznej negramot
    NYX
    NYX --- ---
    VIHATIZKA: jak rika vaca. jen doplnim, ze psani do toho textoveho pole pro vkladani dal funguje stejne jako driv (tj. jak pro hledani textu, tak hledani lidi pres @nick), jen je nutne pouzit tlacitko u tech hledacich poli.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam