• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    jj mam operu. v ty poste se mi zobrazi takovej ten klasickej lezici obdelnicek s napisem obrazek jako kdyz spatne zadas zdrojovou adresu
    NYX
    NYX --- ---
    ZABAKA: jak vypada to v te poste?

    co se palcu a jinych ikonek tyce, nekteri lide s operou maji tenhle problem. pricina neznama, nekomu se to deje, nekomu ne.
    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    od ty doby co se zmenil vzhled nyxu tak se mi nezobrazujou obrazky palecku v dizkusich a obrazky co v poste odeslu. mozna se to uz probiralo necetl jsem vse. dik
    NYX
    NYX --- ---
    vlevo nahore bys mel mit panel s nabidkou veci, ktere se daji vlozit - tak tam vloz text
    THOR_CALYSTERN
    THOR_CALYSTERN --- ---
    Ví někdo, jak udělat zcela nové záhlaví v nově založenym klubu?
    Zdá se, že u mě to z nějakýho důvodu nejde...

    Klasicky vlezu na Nástěnku a přepnu na Upravit záhlaví, ale je tam pořád jen text Tabula rasa", žádná možnost cokoliv měnit...

    U stávajících diskuzí, kde již nějaký záhlaví bylo, jde měnit normálně. Tak se ptám, jestli to nemá něco společnýho s nedávnými velkými změnami
    PATKAODCHLEBA
    PATKAODCHLEBA --- ---
    Zdar jak sviňa :oP
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    NYX: Skvělé, díky moc :)
    NYX
    NYX --- ---
    KLAIR: tak by to melo byt opravene
    CPT_PLESARD
    CPT_PLESARD --- ---
    no vida ...
    NYX
    NYX --- ---
    uz jsem to nasel, bug ve webkitu, ale da se obejit, tak si to poznamenam a mrknu na to
    CPT_PLESARD
    CPT_PLESARD --- ---
    Opera 12.14. se chova stejne jako Ffx.
    NYX
    NYX --- ---
    // tomu napovida i to horni menu
    NYX
    NYX --- ---
    CPT_PLESARD: ja to dokazu zreprodukovat v chromu v pohode, mozna je firefox chytrejsi a prepocita ty sirky
    CPT_PLESARD
    CPT_PLESARD --- ---
    NYX: nerad se vnucuju do cizi debaty ...
    Ale mne se tohle, ani pri velmi velkem priblizeni (vic uz to ve Ffx 19.0. neslo), nedeje.

    NYX
    NYX --- ---
    KLAIR: to nevypada jako 100% zvetseni, tj. vsechny prvky jsou vetsi nez nyx ceka a proto to nepresklada...to asi nevyresim.
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    NYX
    NYX --- ---
    KLAIR: ukaz screenshot, melo by se to posouvat a zalamovat pod sebe, aby tohle nenastalo.
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    vyhledávání podle palců se mi kryje s šipkou na "novější stránku", takže když chci posunout, místo posunutí mi to nabídne "výběr podle množství palců".
    Máte to taky tak?
    Dalo by se s tím něco udělat?
    NYX
    NYX --- ---
    GULLIWER_RUSH: ano, v diskuzi tyhle filtry samozrejme nefunguji.
    GULLIWER_RUSH
    GULLIWER_RUSH --- ---
    NYX: možná je to tím, že vstupuji přímo do klubu tržiště, ne přes Tržiště v horní liště
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam