• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    Základní nápovědu najdete pod odkazem v menu.
    rozbalit záhlaví
    KONOPASLIK
    KONOPASLIK --- ---
    KULHY
    KULHY --- ---
    Čaues! :)

    jako na nováčka si hrát nebudu a tak snad nebude ostuda se zepta: kde se sakra odesílá vzkaz ostatním na úvodní stránku? Napíšu ho, ale žádný odeslat nebo obdobné nikde nevidím. :)
    SOTD
    SOTD --- ---
    Jaký je maximální počet lidí, co mohou mít přístup do privátního klubu, s výjimkou jeho majitele? Před chvílí jsem to hledal ve FAQ a nenašel jsem to.
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    NYX: no tak jo. Dík za info.
    NYX
    NYX --- ---
    WOODMAKER: ja telefon pred par lety vyhodil, nestojim moc o to, aby sem lide vkladali osobni udaje abych s tim nemel zbytecne opletacky. ale imho kdyz ho tam das treba jako sip nebo ho napises rovnou do infa jako text, vsem to dojde.
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    Zdar, kde si nastavím, aby lidi viděli moje telefonní číslo? Je to ten SIP? Nemůžu na to najít kolonku.
    BONEMINA
    BONEMINA --- ---
    NYX: Díky. Asi to pročistím s prémiovkou.
    NYX
    NYX --- ---
    BONEMINA: ted po roce, driv to bylo 14 dni
    BONEMINA
    BONEMINA --- ---
    Za jak dlouho zmizí nečtená diskuze z historie?
    NYX
    NYX --- ---
    RAB1T: pravdepodobne se to bude vracet zpet, viz [ nyx :: pripominky uzivatelu ]
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    Zdar co se stalo s klasickými datumy nad jednotlivými příspěvky? Šlo by udělat nastaveni které by to zobrazovalo postaru?
    ADITU
    ADITU --- ---
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    ahoj, dnes jsem se po par dnech nalogoval na nyx a u vsech prispevku zmizel cas jejich zadani. je mozne to nejak vratit?
    PETVAL
    PETVAL --- ---
    NYX: diky za objasneni
    NYX
    NYX --- ---
    PETVAL: aha, ted koukam, ze to je jen na 1-2, tak to prehodim na tri aspon.
    PETVAL
    PETVAL --- ---
    rozumim, ale je naprd, ze se na to neda spolehnout. 1-3 se pocita za cely prispevek, nebo v blocich mezi textem?

    treba konretne tady [ PETVAL @ world conspiracy // 911 // new or noble world order? ... part 5 :: ]
    3 odkazy + 1 obrazek, tipl jsem si, ze prida, odkazy maji Title na 5. radku, netimeoutuje to.
    NYX
    NYX --- ---
    PETVAL: kdyz je mam pocit 1-3 odkazu, kazdy na vlastnim radku, tak se snazi pridat...muze to timeoutovat, neprecist se apod, pak to nezafunguje...taky se taha jen prvnich X znaku stranky a pokud title tag neni tam, smula...nektere weby maji silene bloky na zacatku a title az nekde v ****, ale to je spis vyjimka :)

    http / https by nemelo hrat roli
    PETVAL
    PETVAL --- ---
    prosim vas vysvetlete mi nekdo logiku se kterou nyx dosazuje titulky odkazu. kdyz to tam dam sam, tak to nekdy prida a pak to vypada divne, protoze se to opakuje a pridane je tucne. nekdy ale neprida.

    kdyz je jen 1 odkaz, tak to vetsinou prida (https nepridava?).
    kdyz je v postu jenom nekolik odkazu bez dalsiho textu, tak ne. kdyz post obsahuje text a odkazy, tak jak kdy. kdyz je mezi odkazy prazdky radek, jak kdy. kazpodadne vim, ze si to nedokazu zapamatovat :)
    NYX
    NYX --- ---
    ESTEN: neni, dej si to do bookmarku s ssl, stejne to chces mit vcetne loginu, ne?
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    jde nekde nastavit, aby nyx automaticky presmerovaval na ssl? Mel jsem za to, ze takovy nastaveni existuje, ale ted ho nemuzu nikde najit...
    JT77
    JT77 --- ---
    Diky za odpoved, rozhodne jsi me nepotesil/a, casto nekam neco v rychlosti pisu (z prace, phonu apod) a chyby se stavaj. To ze je nelze opravit je pro mne neprijemnym zjistenim.
    Je to skoda, NYX je jinak zajimavy web ale tohle se mi nelibi.
    I tak diky za info...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam