• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    Základní nápovědu najdete pod odkazem v menu.
    rozbalit záhlaví
    JITTUE
    JITTUE --- ---
    KEJML: okej, díky za osvětu :)
    KEJML
    KEJML --- ---
    JITTUE: Aha, já myslle že to chceš. Grafické smajlíky nyx (naštěstí) nepodporuje, leda jak píše NYX, vložit jako obrázek
    JITTUE
    JITTUE --- ---
    KEJML: když přepnu na text, tak se <3 odešle, ale zobrazuje se pak pořád jako dva znaky a ne smajl-srdce
    když mám přepnuto na HTML, objeví se hláška: Chybná HTML syntaxe. Nejsou uzavřeny všechny tagy
    KEJML
    KEJML --- ---
    JITTUE: No a co ti to hlásí?
    ADITU
    ADITU --- ---
    JITTUE: Tak to, bohuzel, uz netusim:(
    BUBLA23
    BUBLA23 --- ---
    zdravím , chci se zeptat jestli někdo nevíte zda se zase plánuje nějaká x-mass party v Ostravě důl hlubina? minulý rok to tam dělali protoss ss díky :)
    JITTUE
    JITTUE --- ---
    ADITU: moc děkuju za návod, přesně takhle jsem postupovala, ale nefunguje to... co dělám blbě? :/
    ADITU
    ADITU --- ---
    JITTUE: pod okýnkem, do kterýho píšeš místo na "html" (obrázek spičatejch závorek) klikni na "text" (ikonka s třema horizontálníma čárama). Funguje mi to tak v IE, Opeře i Chrome.
    JITTUE
    JITTUE --- ---
    ADITU: ano tohle, zkoušela jsem i vypnout html, ale nezafungovalo, zkusím znovu, děkuju
    ADITU
    ADITU --- ---
    JITTUE: co že chceš vložit? tohle: <3 ? na to stačí vypnout html v příspěvku.
    NYX
    NYX --- ---
    JITTUE: ten klasicky smajlik byl asi nalinkovany normalni obrazek
    JITTUE
    JITTUE --- ---
    krásné ráno všem
    chtěla jsem se zeptat, pokud ke svému příspěvku chci vložit srdce - smajl/emotikon a standardní ostrá závorka a 3 nefunguje, kod pro html entitu ( ❤ ) není to ono, mám ještě nějakou možnost jak srdce vložit? mám pocit, že jsem tu kdesi u někoho viděla v příspěvku "klasický smajlík, ale nedokázala jsem vygooglit jak to udělat :)

    děkuju
    NYX
    NYX --- ---
    VACA: u nastaveni skinu je prepinac.
    VACA
    VACA --- ---
    Jak na mobilním zarizeni přepínat mezi mobilní a klasickou verzi? Vím ze tento dotaz uz tu byl, odpověď byla, ze na logovaci strance je okénko pro zaskrtnuti, omlouvám se, ale nikde ho nevidím...
    (Jde o zařízení iOS, nyx to prý umí rozeznat. To jen pro upřesnění)
    WRATA
    WRATA --- ---
    NYX: Diky, dotycny nemel zadnou referenci proto jsem to v profilu prehledl ;)
    NYX
    NYX --- ---
    WRATA: klikni na ikonu a na reference
    WRATA
    WRATA --- ---
    Jsem slepy nebo z profilu zmizeli reference? Svoje vidim ale kdyz chci pridat nekomu tak tam nevim jak
    NYX
    NYX --- ---
    ON_SLM: byva mesic pred vanoci
    ON_SLM
    ON_SLM --- ---
    nevím, kam s tím: neklame-li me pamet, minulý rok byla před vánoci, novým rokem akce na premiovku. bude neco podobneho letos, a pripadne odkdy? dik
    PAKLICZECH
    PAKLICZECH --- ---
    tu
    GAF
    GAF --- ---
    Tak děkuji moc.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam