• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    NYX
    NYX --- ---
    GOTZILAMISA: rozdavam ted jednou za ctvrt roku. Pak jsou v lide / pozvanky.
    GOTZILAMISA
    GOTZILAMISA --- ---
    Ahoj, chtěla jsem se zeptat na pozvánky, dočetla jsem se, že ji dostanu po měsíci, ale nikde nic nevidím. Můžete mi říct prosím kde to najdu?
    CICHLASOMA
    CICHLASOMA --- ---
    Tak se omlouvám, už je to v pořádku, se serverem to patrně nesouviselo, měl jsem tu nějaký malware apod.
    CICHLASOMA
    CICHLASOMA --- ---
    CICHLASOMA: Jo a to upozorňování na odpověď a plusy a minusy k mým příspěvkům mi taky nefunguje.
    CICHLASOMA
    CICHLASOMA --- ---
    LODBROG: Hm, to by mohlo s problémem souviset - nemám tam minus, ale přesýpací hodiny... Nicméně jdou rozkliknout a všechny volby jsou zaškrtnuté. Každopádně dík za odpověď.
    (A jsem mužského rodu.)
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    CICHLASOMA: Zkoušel(a)s srolovat úplně dolů na konec obrazovky a rozkliknout takové to mínus vlevo dole?
    CICHLASOMA
    CICHLASOMA --- ---
    Ahoj. Mám problém - nějak se mi rozbila pošta. Příchozí zprávy mi neoznamuje zvuk, na záložce s nyxem se neobjevuje počet nových zpráv a neumím vyvolat takovéto "chatovací okno" (dřív mi to myslím šlo nějak intuitivně, ale už nevím jak).
    Máte někdo radu?
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    WOODMAKER: Riziko veskere komunikace, ale oukej. Dik za vysvetleni.
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    PISKVOR: když nepíšeš příspěvky s obecnou informační hodnotou, ale jen tak žblechtáš, pokud hovoříš pouze k jedné osobě, vyjadřuješ pocity, při vytržení z širšího kontextu by tvoje příspěvky stejně neměly komu co říct a/nebo by se daly snadno vyložit špatně, ...
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    PISKVOR: (nesnazim se trolit, jen pochopit, k cemu je to dobre)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    SNAXX: Obligatni dotaz z Hospody na mytince ("otevrel si hospodu, ale chodili mu tam lidi!"): kdyz nechces, aby to lidi cetli, nebylo by lepsi to proste nepsat? Zakaz vyhledavani medle nema vliv na prava v klubech, takze stejne lze jit a precist si to tam, ne?
    SNAXX
    SNAXX --- ---
    KEJML: HM, fak jen v premiovce.. I tak, dikec
    KEJML
    KEJML --- ---
    SNAXX: Osobní - nastavení -nastavení diskuzí - zakázat hledání mých příspěvků. Nemám to jak poznat, ale afaik jen v prémiovce.
    SNAXX
    SNAXX --- ---
    Pardon, jak si nastavim, aby nebylo mozny vyhledat moje prispevky? Nebo to jde jen v premiovce?

    dik
    CPT_PLESARD
    CPT_PLESARD --- ---
    NYX: diky
    NYX
    NYX --- ---
    CPT_PLESARD: opravim
    CPT_PLESARD
    CPT_PLESARD --- ---
    Chci si pridat diskusi do sledovanych, a stane se mi tohle ...
    W7 Pro 64b. Chyba je na vysilaci, nebo na prijimaci?
    Ffx 26.0., Chrome 32.0.1700.76m, IE 11

    Opera 12.16.
    LETHE
    LETHE --- ---
    Stydííííím....já nevím co je to ten "reload" A můj obrázek je malinký, takže ořez se nenabízí.....možná by to chtělo větší....zkusím.
    NYX
    NYX --- ---
    LETHE: po nahrani se nabidne orez. Pak to chce asi jeste vycistit cache nebo udelat poradny reload.
    LETHE
    LETHE --- ---
    Nevede se mi sem dostat obrázek do ikony. Obrázek se mi natáhne do profilu, ale již se mi pak nikde nezobrazí, přesto že ukládám.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam