• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    NYX
    NYX --- ---
    MRBLACK15: Id? Prezdivka?

    V jake appce je tenhle termin?
    MRBLACK15
    MRBLACK15 --- ---
    Ahoj kde najdu prosim id na prihlaseni na mob tel d´?diky
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    GRANTORINO: jo uz jsem to vyzkoušela na jiny diskuzi, funguje to, dik :)
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    TUILE: no jsou tam ty krizky, ale jestli to funguje na celou diskuzi, vyzkousim az se to zas objevi, delsi dobu tam nic neni, diky :)
    TUILE
    TUILE --- ---
    GRANTORINO: de to.
    na mobilu - vidis ten krizek vedle palecku? tak pres ten.

    na desktopu predpokladam stejne umisteni nejakeho zaskrtavatka.

    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Mam dotaz. Zatim jsem to nepotrebovala resit. Je mozne nejak treba skryt prispevky z jedne diskuze, ktera mne nezajima? Budu asi za pruderku, ale vyskakujici prispevky v novym auditku Shemale, kterymi jsou protkany Novy prispevky, me jsou fakt trosku protivny nebot nejsem cilova skupina. Jak se jim vyhnout?
    KATUSA
    KATUSA --- ---
    NYX: Jupí děkuju :-)
    NYX
    NYX --- ---
    KATUSA: Proste ta policka tady nad prispevky :) Nebo pokud jde o filtr uzivatele, klik na ikonku a tam je polozka.

    KATUSA
    KATUSA --- ---
    Ahoj, četla jsem nápovědu, jak filtrovat příspěvky v diskuzích, ale nenacházím to tlačítko -filtr- pod "testovým polem". Takže se chci zeptat, jak mám udělat? Díky :-)
    NYX
    NYX --- ---
    DASHA: je potreba nainstalovat novou verzi, viz diskuze o nyxdroidu
    DASHA
    DASHA --- ---
    Zdravim, uz asi mesic mi nefunguje aplikace nyxdroid, je zavada na mem prijimaci?

    ROLAND
    ROLAND --- ---
    Mám dotaz, šlo by prosím udělat aby onen spoiler byl jen jeden rádek, a teprve po kliknutí na něj se rozevřel?
    Něco jsem teď zkusil a vypadá to i jen jako ten spoiler samotný dost obludně.
    Také zda by nešlo změnit jeho barvu na nějakou méně výrzaznou?
    Třeba aby měl jen rozpoznatelný odstín dle zvolené skinu a aby byl dostatečně odlišný aby jej mohl rozpoznat i někdo kdo má problém s barevným rozlišováním?

    Možá by méně agresivní byla forma inverzní kdy rámec spoileru by byl černý a písmo v něm bílé?
    NYX
    NYX --- ---
    MARASAN: To zatim nejde.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    Mam 3 ulozeny prispevky z klubu v bloku: https://nyx.cz/notepad , coz je fajn.
    jak se tam prispevky pridavaji? Nechci "zalozit novou poznamku", ale z diskuse vypichnout prispevek. Neprida se pomoci "pridat do upominek", kterej je u kazdyho prispevku predposledni ikonka pred linkem. Dik.

    Help jsem prosel.
    V77
    V77 --- ---
    NYX: a uz to tam je, jen to chvilku trvalo, diky
    NYX
    NYX --- ---
    V77: proverim
    V77
    V77 --- ---
    Lze v novem nyx opakovat inzerat?
    Vidim tlacitka aktivní - starý - prodáno, kdyz u prosleho inzeratu zmacknu aktivni, inzerat se u mne posune nahoru, ale v nabidce se neobjevi,
    dekuji
    NYX
    NYX --- ---
    ROBIN_SNNS: Jo, ten zpusob zmensovani je relativne novinka, tak to asi ve starsich prohlizecich slapat nebude.
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    NYX: V PM 29.1 mám stejný výsledek jako hnilob, totiž že nezmenšuje.
    AMSTERDAM
    AMSTERDAM --- ---
    ahoj, nevim, kam jinam s timhle dotazem, tak to pisu sem...

    jsou nekde videt statistiky? zajimalo by mne treba, kolik ma nyx aktivnich uzivatelu.. nebo kolik se za den napise prispevku... nebo co jsou treba nejctenejsi veci/auditka...

    nebo treba jestli je v silach radoveho uzivatele zjistit multi ID ( podle IP adresy ? )

    pokud to sem nepatri, rad se necham presmerovat jinam...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam