• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    jak je to s limitem DI?

    sice už tu snad není, ale furt se necítím úplně komfortně uvolňovat DI pro všechny mulťáky od Ziloga a teď něco podobného za RO začíná rozjíždět LSDMASACRE se svejma mulťákama. A na prevenci jaksi nemám dostatek DI. (a primárně teda chci aby neviděl on mě)
    NYX
    NYX --- ---
    SEDELAVLOKALE: Tohle ted asi nefunguje, kdyz inzerat je vlastne diskuze.
    SEDELAVLOKALE
    SEDELAVLOKALE --- ---
    Ahoj, mam dotaz na fungovani ignoru. Mela jsem dojem, ze kdyz si dam nekoho do ignoru, nevidim ani jeho inzeraty na trzisti. Mohla to byt ale jen nahoda, protoze ted mi to u jednoho ID nefunguje. Trziste pouzivam casto a otravuji me inzeraty, ktere se tam toci nekolik let. Muzu s tim neco udelat, nejak si to nastavit?
    NRG
    NRG --- ---
    HARALD: Jinej způsob jak se znovu přihlásit neznám, povídej...
    NRG
    NRG --- ---
    BOAR: jako že si mám dát s Nyxem rande? On se bojí. Bojí se kovidu. Bojí se ho tak moc, že už má i jeho ikonka roušku... Myslíš, že by se chtěl setkat s někým tak nebezpečným, kdo nejen že roušku nenosí, ale nikdy nebyl na testech a chřipku měl před 20 lety?
    BOAR
    BOAR --- ---
    NRG: jestli se znaji(znate?) osobne, tak by stalo za to, to poreit osobne :-)
    VANEK
    VANEK --- ---
    NYX: Jo, dík, já už stačil zapomenout, že klikat se musí na "nepřečteno". BTW, po smazání mi vpravo dole vyskočila červená chybová bublina "zpráva nenalezena".
    NYX
    NYX --- ---
    VANEK: Da. Stejne jako driv. Ted jsem to i vyzkousel. Kliknes na [neprecteno], vyberes zpravu a das smazat. V tvoji poste by zprava mela zustat.
    VANEK
    VANEK --- ---
    Dá se teď v prémiovce smazat nepřečtená pošta u příjemce? A jak? Dřív tam myslím býval zřetelný návod, teď až po "Opravdu?" to vypadá, že smažu jen sobě.
    NRG
    NRG --- ---
    Ne. Mě chybí používat svoje původní ID, za který se tady skrývám už 20 let.
    HARALD
    HARALD --- ---
    NRG: Pokud ti Selector chybí, tak ho tedy sháněj jinak, než resetováním jeho hesla na nyxu.
    NRG
    NRG --- ---
    HARALD: vždyť se znají osobně. Heslo nikdo nezapomněl, pouze ho nikdo neviděl.
    HARALD
    HARALD --- ---
    NRG: Každý uživatel má možnost zablokovat si možnost obnovy hesla přes jeho zaslání. S tím se váže odpovědnostza to, že heslo nezapomene.

    Nyx nemá možnost ověřit, že žadatel je fyzicky tou osobou, která ho žádá o odblokování jeho nastavení. Může to být někdo, kdo se dostal k mailu dotyčného a chce si vynutit i přístup na nyx.
    NRG
    NRG --- ---
    HARALD: protože si to zakázal je dobrá odpověď na otázku, proč to má zakázaný. Mě spíš zajímá, proč to Nyx nechce umožnit...
    HARALD
    HARALD --- ---
    NRG: Protože si to zakázal.
    NRG
    NRG --- ---
    Proč?
    NYX
    NYX --- ---
    NRG: Neni
    NRG
    NRG --- ---
    Je možné umožnit selectorovi obnovit heslo, když má zákaz posílání hesla na mail?
    NYX
    NYX --- ---
    ROBIN_SNNS: Ano, v premiovce se jde skryt ze statistik
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    Je možné, aby nějaký nyx uživatel vložil příspěvek do diskuze a přitom nebyl vidět ve statistikách diskuze?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam