• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    Základní nápovědu najdete pod odkazem v menu.
    rozbalit záhlaví
    BUSH13
    BUSH13 --- ---
    NYX: Super, nové zápisky se ukládají již normálně, díky moc!
    NYX
    NYX --- ---
    BUSH13: zkus ted
    NYX
    NYX --- ---
    BUSH13: Vim o tom, je tam chybka s prevodem radku.
    BUSH13
    BUSH13 --- ---
    Dělávám si různé poznámky tady do bloku (v záložce Osobní). Třeba zajímavé úryvky z knih, nebo tak něco. Jenže s novou verzí se mi tam všechno vždycky záhadně rozsype a sloučí v jeden odstavec, jako by nefungoval "enter" apod. Zkoušel jsem to i formátovat, ale ne, vždy se to nějak po uložení záhadně rozbije, i staré zápisky... možná je chyba na mé straně; nevíte, co s tím?:) Díky.
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    zeptatm se, stava se mi, ze naleznu na netu fotku, kterou chci repostnout na nyx. na zdrojove strance je ostra, stahnu ji k sobe jako jpg, stale ostra, ale po postu na nyx je trosku rozostrena/mazla.. mel bych tedy fotky od urcite velikosti zmensovat jeste u sebe, aby je nemusel zmensovat nyx? nebo co delam spatne?
    BUCKET
    BUCKET --- ---
    jak veliké video lze nahrát do diskuze, pls ?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    LAUNCHER: 2D ankety od dubnové migrace nejsou implementovány
    NYX
    NYX --- ---
    LOPIK: ten soubor mi v dev tools dava 404...
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    Co se pls stalo s 2D anketami? Nebo spatne koukam? Nevim jak ji v nove verzi vytvorit. Premiovku mam.

    Pod textarea vidim ikonku "poll" a "dice roll", ale nevidim "2D poll".
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    Umí nyx embedded video, konkrétně WEBM formát? Když zkusím tohle, tak se to chová divně - napoprvý to asi úplně nejde jak má, po refreshi se to občas chytne..
    <video src="https://s1.webmshare.com/VVJ3a.webm" controls="controls">
    NYX
    NYX --- ---
    VANEK: To bylo i driv co si tak vzpominam.
    VANEK
    VANEK --- ---
    Že když hlasuju pro vznik diskuse, zařadí se mi do sledovaných, to je novinka, nebo to už bývalo?
    NYX
    NYX --- ---
    RUSHACK: Zadny rozsahly spam radeji :)
    RUSHACK
    RUSHACK --- ---
    Založil jsem diskzi o Hard Tranceu (subžánr elektronické taneční hudby). Můžu ve skupinách s příbuznou tématikou (čili rovná taneční hudba) umístit příspěvek že se tak stalo? V podstatě reklama u někoho jinýho ale na podobný téma.
    Smí se to nebo ne?
    VANEK
    VANEK --- ---
    REGENSCHORI: Buď holt vybereš nějaký nejméně irelevantní z jeho předchozích pčíspěvků, nebo musíš do pošty. Na diskusním serveru děleném na auditka mi to fakt přijde výrazně méně frekventovaný usecase než na free-for-all socsítích.
    REGENSCHORI
    REGENSCHORI --- ---
    NYX: Jasně, tomu, jak odpovídat rozumím, ale když chci někoho upozornit, že o něm mluvím -- v privátním auditku, jehož je členem, by mi to dávalo smysl.
    NYX
    NYX --- ---
    REGENSCHORI: No muzes mu primo odpovedet. Nevim, jestli je zadouci takhle posilat notifikacemu na neco, co ho treba vubec nemusi zajimat.
    REGENSCHORI
    REGENSCHORI --- ---
    Je možné nějak otagovat uživatele, tj. něco jako @username? Představoval bych si, že to dotyčný pak nějak uvidí v notifikacích.
    Díky
    NYX
    NYX --- ---
    TRISSIE: Jo, to ted neni. V planu je moznost vygenerovat sdileci odkaz, pres ktery se tam pujde dostat.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    jsem slepá, nebo v bloku zmizela možnost sdílet s vybranými uživateli (vidím klikátko na veřejný, ale bývala možnost sdílet s vyjmenovanými ID)?
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    DOMINGO: pošli mi svoje heslo a já to zařídím.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam