• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    TUILE
    TUILE --- ---
    DAWYT: mas to napsany na uvodni strance (na sirokym monitoru vpravo nahore, na mobilu ca v pulce mezi kalendarem a navrhama na diskuze)

    DAWYT
    DAWYT --- ---
    lama dotaz jak zjistím, že mám premiovku. Asi to jde podle nějaké dostupné funkcionality, ale je to někde napsané?
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    CABA: SUPER už funguje, díky :)))
    CABA
    CABA --- ---
    ADAMIRA: odstranit z URL všechno od # včetně .
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    PRAASHEK: mohl by jsi mi prosím pomocí elektronické tužky popsat co myslíš tou "hromadou balastu"? :)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    ADAMIRA: zkus z toho linku odstranit před postem tu hromadu balastu za tím kódem, co oopravdu tvoří odkaz ;)
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    poslední dobou všechny moje linky třeba na novinky končí takhle:

    [ADAMIRA @ VEGETA NÁRODA aneb Americania maju uz plan lolokaustu]

    Kde dělám prosím chybu? :(
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    ROTAMERK
    ROTAMERK --- ---
    Možno-li změnit nick? Nenašel jsem 😔
    NYX
    NYX --- ---
    LBW: Ted na to koukam a hromadne to asi nejde.
    LBW
    LBW --- ---
    Asi uz senilnim...jak oznacim vsechny sledovane jako prectene, prosim?
    COMMANDER
    COMMANDER --- ---
    NYX: Díky, našel jsem a prodloužil :)
    NYX
    NYX --- ---
    COMMANDER: Na uvodni strance
    COMMANDER
    COMMANDER --- ---
    Kde je uvedeno, kolik dní prémiovky zbývá? Nedohledal jsem. Díky
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    NYX: OK.
    Ukázka tagu hide: https://forum.palemoon.org/viewtopic.php?f=70&t=29203
    ukázka problému s odkazy:

    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    Ve skutečnosti to ještě prodlouží i to "* SPOILER! *. :)
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Integer vulputate sem a nibh rutrum consequat. Mauris elementum mauris vitae tortor. Mauris dolor felis, sagittis at, luctus sed, aliquam non, tellus. Fusce wisi. Nullam at arcu a est sollicitudin euismod. Quisque tincidunt scelerisque libero. Etiam posuere lacus quis dolor. Nullam faucibus mi quis velit. In dapibus augue non sapien.

    Pellentesque ipsum. Mauris metus. Nam quis nulla. Integer vulputate sem a nibh rutrum consequat. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Nunc auctor. Etiam posuere lacus quis dolor. Nam quis nulla. Nullam at arcu a est sollicitudin euismod. Maecenas ipsum velit, consectetuer eu lobortis ut, dictum at dui. Duis sapien nunc, commodo et, interdum suscipit, sollicitudin et, dolor. Vivamus porttitor turpis ac leo. Etiam egestas wisi a erat. Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem eum fugiat quo voluptas nulla pariatur?
    KURVADRAT
    KURVADRAT --- ---
    SPIKE411: Chapu. Ja zil v tom, ze to spoiler i zkrati, ale evidentne jsem si to spatne pamatoval.
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    KURVADRAT: On chce skrývat dlouhé výpisy kódu, aby nezabíraly tolik místa na stránce, dokud si je nerozbalíš. To spoiler nesplňuje, ten zabírá zhruba stejně místa jako celý skrytý text.
    KURVADRAT
    KURVADRAT --- ---
    Takhle funguje spoiler, ne?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam