• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    Základní nápovědu najdete pod odkazem v menu.
    rozbalit záhlaví
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    MOTYLEK: To asi vůbec nevadí... jen je potřeba kliknout pravým na fotku a dát kopírovat adresu obrázku...
    MOTYLEK
    MOTYLEK --- ---
    Prosím, jak vložit do klubu fotku z Google Photos? URL adresa fotky nekončí ".jpg" nebo něco podobného, ale jen změtí písmen, např. https://photos.google.com/photo/ruznapismena (smyšlený odkaz), takže po vložení přes klasický tag img src mi to fotku nenačte.
    NYX
    NYX --- ---
    ROBIN_SNNS: Klikni u zpravy na to [neprecteno] nebo na obalku vedle nicku v seznamu vlevo. To ukaze zpravy, ktere dotycny jeste necetl a tady je muzes smazat z jeho posty.
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    Když mám prémiovku a smažu v poště nepřečtenou odeslanou zprávu, smaže se automaticky i u příjemce, nebo musím někde něco zapnout?
    NYX
    NYX --- ---
    ZUULUU: Ano
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    KALHOTKA: Dáš si sledované a hned na začátku nahoře

    KALHOTKA
    KALHOTKA --- ---
    Jsem asi úplně mimo, ale nemůžu najít svoje upomínky - kde, prosím? Díky moc
    NYX
    NYX --- ---
    VIXLE: Mi posli kdo na co zve, proverim.
    VIXLE
    VIXLE --- ---
    NYX: no zjevne ne, uz 2x jsem dostal pozvanku od cloveka, kteryho neznam. neni mozny ze zve lidi sledujici urcitou diskuzi? to by asi davalo smysl vzhledem k typu udalosti
    NYX
    NYX --- ---
    VIXLE: Ono by to melo nabizet jen takove.
    VIXLE
    VIXLE --- ---
    jde nejak nastavit aby me na udalosti nezvali lidi, ktery nemam v pratelich (ani oni me)?
    NYX
    NYX --- ---
    LOG53: Je to tak, Nyx to sam od sebe nesmaze.
    LOG53
    LOG53 --- ---
    SCHWAB: Díky, to je fajn. Hádám, že to stejně ověřím propásnutím konce prémiovky ;)
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    LOG53: já mám dojem, že to nyx nesmaže, jen tam nenahraješ nic nového, dokud se nedostaneš pod nepremiovkovy prostor.
    Aspoň mně - chronickému pozděplatiči - žádné soubory nezmizely.
    LOG53
    LOG53 --- ---
    Dotaz ohledně retence souborů. V sekci osobní - soubory vidím, kolik využívám ze své kvóty. Aktuálně mám prémiovku a s ní 1GB prostoru. Neprodloužím-li včas, jak probíhá mazání přebytku nad standard a kolik MB to vlastně je? Např. maže se od nejstaršího napříč typy nebo nejdříne přílohy pošty a pak přílohy v diskuzích apod.? Je nějaká "doba hájení" nebo je nutno ohlídat? Díky.
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    ZOOSEX: tři proužky – domeček – pozvěte přátele
    ZOOSEX
    ZOOSEX --- ---
    Ahoj:)
    Kde, prosím, naleznu pozvánky?:) jsem na mobilu přes web
    CHELISMONTANA
    CHELISMONTANA --- ---
    NYX: Děkuji za vysvětlení.
    NYX
    NYX --- ---
    CHELISMONTANA: Reference jsou ciste pro obchody mezi uzivateli. Takze podle toho.
    CHELISMONTANA
    CHELISMONTANA --- ---
    Pěkně prosím, podle jakého kritéria se volí částka u referencí? K čemu to slouží, jaký to má význam?
    PUSCHPULL
    PUSCHPULL --- ---
    THESTOUPA:
    OTVIRAK:
    škoda. Díky za reakci. :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam