• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    NYX
    NYX --- ---
    HNILOB: Normalne zkopirovat adresu obrazku a pres img tag.

    Akorat kdyz smazes ten puvodni prispevek, ke kteremu byl obrazek prilozeny, smaze se vsude.
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    Mam na nyxu ulozene obrazky. Jak je muzu znovu repostnout? Zadnou moznost zkopirovat link nevidim.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    FAT: vlez na nyx, zmáčkni ctrl a kolečko myši na zoom in/out (nebo ctrl a"+" na numpadu). Případně přes menu > lupa/zoom. I když tab/stránku zavřeš a zavřeš i chrome, když si tu konkrétní stránku znovu otevřeš, měla by vždycky být zvětšená na poslední použitý zoom-level.
    FAT
    FAT --- ---
    PRAASHEK: Používám Chrome a díky, vyzkouším.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    FAT: jaký prohlížeč používáš? Když ten zoom nastavuješ, musíš přitom být přímo na stránce, kterou chceš mít zvětšenou, prohlížeč by si to měl pak pamatovat. Pokud samozřejmě nemáš nějaké custom nastavení, které nutí prohlížeč chovat se jinak. U mě to funguje na Firefoxu, Chromu, Vivaldi.
    FAT
    FAT --- ---
    NYX: Pres nastavení prohlížeče jsem to zkoušel. A nevyšlo... Vsechno ostatní na displeji je velké jako kráva, jen NYX má blechy.🤔
    NYX
    NYX --- ---
    FAT: Prohlizec by mel umet tohle sam o sobe.
    FAT
    FAT --- ---
    Jak zvětšit písmo?
    PASCAL1980
    PASCAL1980 --- ---
    Kde zmněmit vzhled mycí v telefonu?
    DOKUZONTA
    DOKUZONTA --- ---
    NYX: Jo aha!!! Tam se ukaze mala ikonka fotaku pres ten nahrany obrazek a kdyz se na tu ikonku klikne tak TADAAAA! Je to tam :) Dekuju moc :)
    NYX
    NYX --- ---
    DOKUZONTA: Kdyz tam nahrajes normalni fotky, je u nich ikonka, ktera z nich udela tu ministuru.
    DOKUZONTA
    DOKUZONTA --- ---
    Prosim, jak se nyni vklada miniatura do udalosti? Nasla jsem jen toto: KRISHNA, ale to uz neplati..
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    JEZEVECVLESE: pošli pár lidem výhružky smrtí do pošty
    NEVADA_
    NEVADA_ --- ---
    JEZEVECVLESE: Požádej v poště ID NYX.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    JEZEVECVLESE: dej si vygenerovat nove heslo, nikam si ho nepoznamenej, uloz ho a odhlas se. Jina cesta neni
    JEZEVECVLESE
    JEZEVECVLESE --- ---
    Zdravim, jak si mohu zrusit ucet na nyxu?
    NYX
    NYX --- ---
    ALDARION: Nejaky ojedinely exces bych uplne nehrotil. Ale o jeskyne plne netopyru tu nestojim.
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    Než o tom planě plkat, rovou se zeptám - nejlépe rovnou NYXe: Jak je to nyní s pravidly pro veřejné kluby, veřejné kluby se zákazem zobrazování nepřihlášeným osobám, a nahotou a úrovní explicitnosti fotografií?
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    NYX: Díky za potvrzení, už jsem k tomu taky došel, že to tak funguje.
    Přišlo mi teda,

    V rámci (částečného) digitálního detoxu bych teda nejvíc ocenil nějaký whitelist allowlist na diskuze. 🙃
    NYX
    NYX --- ---
    SPIKE411: nenajdes, tam to neni zadna blokace, jen jednorazove se zrusi ten zaznam, at to neprekazi...ale jakmile tam vlezes znova, zas v historii bude.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam