• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    Základní nápovědu najdete pod odkazem v menu.
    rozbalit záhlaví
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ELIDOR: mám ubuntu -projela jsem to ClamAV a nic.
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    ZUZKAOU: imho zkus nejdriv jednu a pak druhou utilitu (cisti pocitac od breberek):

    Removes adware and unwanted programs
    Aggressively targets adware, spyware, potentially unwanted programs (PUPs), and browser hijackers with technology specially engineered to remove these threats.
    https://support.malwarebytes.com/hc/en-us/articles/360038520054-Download-and-install-Malwarebytes-AdwCleaner

    umozni ti resetovat vse co muzes rucne, ale nemusis to hledat (proxy, IFFEO, fw, prednacteny soubory, zasady prohlizecu, tcpip, hosts, winscock, ..)
    po spusteni programu jdi do nastaveni a tam zvol co potrebujes (vyzaduje spusteni jako administrator)
    pozor u detekce programu po spusteni, nabizi vyradit bezne legalni programy s tim, ze nejde o virus, ale nemusi byt v po spusteni. pr tl mysi na tom staci dat "vyjimka".

    to same, ale mnohem vetsi moznosti nastaveni, skenuje velmi podrobne, pokud das cely disk, tak bezi x hodin, detekce zejmena pro nejnovejsi brebery ..
     
    https://www.trellix.com/downloads/free-tools/stinger/
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    od včerejška se mi na desktopu po vstupu do pošty se mi stránka přesměruje na https://northshorefinefoods.com/? vymazat cookies a historii v prohlížeči nezabralo, dělá to chrome i mozilla. V aplikaci na mobilu se t neděje.

    Během včerejška jsem si tam jen poslala odkaz na ubytování http://www.pension-drevak.cz/

    v aplikaci jsem se ho pokusila smazat, ale nabízí mi to jen skrytí příspěvku, v prohlížeči na počítači se furt zobrazuje.

    Co s tím?
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    FIONOR -> nope.

    ale dobrý, už jsem si zahrál vertikální bingo :-)
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    FIONOR: To je ale nevybere aby se pak se všemi naráz dala udělat nějaká akce hromadně - ovlivňuje jen, jestli v historii uvidíš všechny kluby kde jsi v poslední době byl, nebo jen ty, kde od Tvé poslední návštěvy přibyly nové příspěvky.
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    SCHWAB: ???

    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    lze nějak označit všechny diskuze v historii najednou?
    nebo je musím postupně křížkovat?
    BOBANDO_KOMANDO
    BOBANDO_KOMANDO --- ---
    Diky
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    BOBANDO_KOMANDO: Osobní -> Nastavení -> Ikonka
    BOBANDO_KOMANDO
    BOBANDO_KOMANDO --- ---
    Jak si přidám profilovou fotku ?
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    ELIDOR: boží!
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    YMLADRIS: zkus hledat: pc-poll
    ale nekdo jiny da treba lepsi odpoved
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    dají se v klubu vyfltrovat ankety, tj je třeba v HTML kolem ankety něco, co bych mohla hledat (jako když hledám nějaký příspěvek)? díky
    NYX
    NYX --- ---
    MARASAN: Mno, to nepujde 🤷🏻‍♂️

    Moc kratke fragmenty
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    NYX: a hn.cz jak ?
    DZANDIS
    DZANDIS --- ---
    DZANDIS: díky. Já držel prst na ikonce dlouho, pak to nabízí jiné menu :-)
    Těžký den zjevně..
    NYX
    NYX --- ---
    DZANDIS: Stejne jako na pocitaci? Klik na ikonku?
    DZANDIS
    DZANDIS --- ---
    Mám asi zásek, ale nejde mi najít, jak dát "odpovědět na příspěvek".
    Na mobilu, postup pls?
    NYX
    NYX --- ---
    MARASAN: Hledej proste denikn
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    Jak zadat vyhledavani do pole "obsahujici text" tak, aby nasel substring. Konkretne v Paywallech hledam clanky z denikn.cz a zadam-li "denikn.cz" nevrati nic, zadam-li "*denikn.cz*" vrati bud vsechno nebo neco mozna ne, ale urcite nevrati jen posty s URL denikn.cz
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    ELIDOR: Ano, dokud někomu nedáš ten sdílecí odkaz na poznámku - s tím odkazem si tu kterou poznámku může přečíst kdokoliv, i nepřihlášený.
    Mám za to, že se k tomu nedostanou ani adminové, ale pouze Nyx, který samozřejmě má přístup do databáze.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam