• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LITTLELIAssembler
    LITTLELI
    LITTLELI --- ---
    sem mekkej, necham to bejt.
    LITTLELI
    LITTLELI --- ---
    a proc ne kdyz sledovani diskuzi je jenom pro nekoho? a kdyz vydirani tak vydirani.
    at si premiovy uzivatele zalezej pekne vlastni diskuzi.

    OBZVLAST TI NEVIDITELNI !!!
    LITTLELI
    LITTLELI --- ---
    /* diskuzi koncem tydne smazu */
    KEVIN182
    KEVIN182 --- ---
    Tohle jse ozivoval v MCS 51 ve skole, osetril jsem asi vse :o))
    http://www.pavelrichter.net/download/vytah.avi
    REZY
    REZY --- ---
    delal sem to vlastne uplne cely sam (z hlavy) a pomoci internetu takze tam asi budou nesrovnalosti ale snad ne :-) chci to vlastne vyuzit ctyri teplomery (cidla) a ctyri dislpaye na kazdy port jeden
    REZY
    REZY --- ---
    zdravim, mohl bych poprosit delam programek v asembleru s 8051 a s SMT160 a pouzivam dynamisky display pokud by to nevadilo potreboval bych ho zkontrolovat zda-li by to takhle mohlo byt. Program i schema je zde: http://www.volny.cz/roman.rezac/
    _FREZA_
    _FREZA_ --- ---
    btw, pred par dny se na strankach AMCC objevily User's Manuly k jejich PowerPC 405/440 cipum... enjoy ;-)
    REZY
    REZY --- ---
    JOHNYTHEDEVIL: moc diky......
    _FREZA_
    _FREZA_ --- ---
    JOHNYTHEDEVIL: nevidim souvislost s tematem klubu, nicmene viz font2c, zdrojaky MicroWindows, zdrojaky PicoGui.

    LITTLELI: hezkej clanek. jsou tam i dobry odkazy.
    JOHNYTHEDEVIL
    JOHNYTHEDEVIL --- ---
    ... hosi, mate nekdo nejaky fonty ??? V binarni fomre .... zadny fnt, ttf treba asm, nebo c ...
    JOHNYTHEDEVIL
    JOHNYTHEDEVIL --- ---
    anketa uz je proflaknuta ..... staci to tu jen profiltrovat

    ... No teplomer a 51 - co ches slyset/cist. Treba ze prvni co jsem vyGoogloval byl kompletni navod ??? Vcetne zdojaku http://www.smartec.nl/pdf/appsmt01.pdf
    LITTLELI
    LITTLELI --- ---
    proc by nefungoval? znas odpoved na anketu?
    REZY
    REZY --- ---
    Funguje jeste tento klub?
    REZY
    REZY --- ---
    zdravim, potreboval bych jestli tedy nekdo nedela s 8051 chci si udelat teplomer s cidlem SMT160 a netusim, jak to je v programu Mohl by mi nekdo poradit a nebo poslat ten programek (podprogramek) pro to cidlo Moc diky
    WINDOM
    WINDOM --- ---
    CASTER: Jak jsi se ptal po dokumentaci k TASM: stáhni si z internetu ATHELP (určitě ho někde najdeš) - v rejstříku najdeě nějaká témata a v nich odkazy na další témata...
    LITTLELI
    LITTLELI --- ---
    Neco malo k Cellu od IBM/Sony/Toshiba

    Povidani o Hammeru

    btw do toho Hammeru nechapu jak to vsecko nacpali, to snad ani neni mozny :]
    LITTLELI
    LITTLELI --- ---
    :) mno graficky orgie, to je moje .)
    ja jak jsem byl juknout na tom bytefestu tak jsem pri prednasce o C64
    premyslel jak na tom bylo atari s barvickama a co se tyce barevnych orgii
    tak sem uvnitr tak nejak zaplesal... pixly jak krava ale barvicek by slo hodne :)
    CASTER
    CASTER --- ---
    tak si udelam dalsi stejnou barvu co blikat nebude :D stejne nemyslim ze by chtel nejak efektne vyuzit vsech 16 barev EGA pro graficke orgie :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam