• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LITTLELIAssembler
    there are 10 types of people in the world. those who understand binary, and those who don't.
    windows bring the power of yesterday computers in nowadays
    sexy nastenka
    rozbalit záhlaví
    PERRY
    PERRY --- ---
    MRMNK: vvau, a pro jakej je to jako procesor?
    REZY
    REZY --- ---
    delal sem to vlastne uplne cely sam (z hlavy) a pomoci internetu takze tam asi budou nesrovnalosti ale snad ne :-) chci to vlastne vyuzit ctyri teplomery (cidla) a ctyri dislpaye na kazdy port jeden
    REZY
    REZY --- ---
    zdravim, mohl bych poprosit delam programek v asembleru s 8051 a s SMT160 a pouzivam dynamisky display pokud by to nevadilo potreboval bych ho zkontrolovat zda-li by to takhle mohlo byt. Program i schema je zde: http://www.volny.cz/roman.rezac/
    _FREZA_
    _FREZA_ --- ---
    btw, pred par dny se na strankach AMCC objevily User's Manuly k jejich PowerPC 405/440 cipum... enjoy ;-)
    REZY
    REZY --- ---
    JOHNYTHEDEVIL: moc diky......
    _FREZA_
    _FREZA_ --- ---
    JOHNYTHEDEVIL: nevidim souvislost s tematem klubu, nicmene viz font2c, zdrojaky MicroWindows, zdrojaky PicoGui.

    LITTLELI: hezkej clanek. jsou tam i dobry odkazy.
    JOHNYTHEDEVIL
    JOHNYTHEDEVIL --- ---
    ... hosi, mate nekdo nejaky fonty ??? V binarni fomre .... zadny fnt, ttf treba asm, nebo c ...
    JOHNYTHEDEVIL
    JOHNYTHEDEVIL --- ---
    anketa uz je proflaknuta ..... staci to tu jen profiltrovat

    ... No teplomer a 51 - co ches slyset/cist. Treba ze prvni co jsem vyGoogloval byl kompletni navod ??? Vcetne zdojaku http://www.smartec.nl/pdf/appsmt01.pdf
    LITTLELI
    LITTLELI --- ---
    proc by nefungoval? znas odpoved na anketu?
    REZY
    REZY --- ---
    Funguje jeste tento klub?
    REZY
    REZY --- ---
    zdravim, potreboval bych jestli tedy nekdo nedela s 8051 chci si udelat teplomer s cidlem SMT160 a netusim, jak to je v programu Mohl by mi nekdo poradit a nebo poslat ten programek (podprogramek) pro to cidlo Moc diky
    WINDOM
    WINDOM --- ---
    CASTER: Jak jsi se ptal po dokumentaci k TASM: stáhni si z internetu ATHELP (určitě ho někde najdeš) - v rejstříku najdeě nějaká témata a v nich odkazy na další témata...
    LITTLELI
    LITTLELI --- ---
    Neco malo k Cellu od IBM/Sony/Toshiba

    Povidani o Hammeru

    btw do toho Hammeru nechapu jak to vsecko nacpali, to snad ani neni mozny :]
    LITTLELI
    LITTLELI --- ---
    :) mno graficky orgie, to je moje .)
    ja jak jsem byl juknout na tom bytefestu tak jsem pri prednasce o C64
    premyslel jak na tom bylo atari s barvickama a co se tyce barevnych orgii
    tak sem uvnitr tak nejak zaplesal... pixly jak krava ale barvicek by slo hodne :)
    CASTER
    CASTER --- ---
    tak si udelam dalsi stejnou barvu co blikat nebude :D stejne nemyslim ze by chtel nejak efektne vyuzit vsech 16 barev EGA pro graficke orgie :)
    LITTLELI
    LITTLELI --- ---
    a trebas nekecas a je tam, problem ale samozrejme je, ze dana barva pak ale blika v celem obrazu (takze ji vlastne k dalsi potrebe znehodnotis).
    CASTER
    CASTER --- ---
    WINDOM: nestacilo by neco delat s paletou? ale mozna kecam a v EGA BIOS zadna neni...
    LITTLELI
    LITTLELI --- ---
    Grand Unified Theory of SIMD
    http://developers.slashdot.org/article.pl?sid=05/02/07/1418219

    doklikal jsem se nekde na srovnani SSE vs Altivec
    a od srdce sem se Intelu zasmal.
    HVJ3R
    HVJ3R --- ---
    imo to nejde.. kdyby to slo, tak to najdes u popisu tech funkci... hlavne grafickej mod je uplne jinej, nez text.. bios ten font rozrastruje a po pixelech nastrka do videopameti a vic se o nej nestara, nevi, ze tam nejakej text je... ostatne biosi graficky funkce jsou dost naprd a kazda rozumna aplikace je obchazi primym pristupem do/mapovanim videopameti atd...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam