• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SPECTRECyber.Punk: The future is already here - it's just not evenly distributed
    POTHEAD23
    POTHEAD23 --- ---
    Kdo nezna gugl?
    BUGSLE
    BUGSLE --- ---
    Jo, to jsem zapomnel zminit. Jo, ale slysel jsem ze se pracuje na necem cemu nebude ten novej system překážkou, ale zatim je to tam jenom jak maily.


    OVERDRIVE: JJ, moz googlu by net byl pozadu a přitom ho tolik lidí stále nezná.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    JJ, tusim, ze google pouzivani mailovych uctu jako webspace docela tvrde postihuje a vubec to nema rad. Vic informaci v auditu google. Coz je imho cyberpunk jak krava, cela ta organizace, to ceho dosahla i to co by se stalo, kdyby to slo srat. Net v plenkach?
    ADYZ
    ADYZ --- ---
    BUGSLE: "Download is currently unavailable. Google changed their login procedure again, and the tool is unable to log in. Please have patience while a new version is being worked on."
    BUGSLE
    BUGSLE --- ---
    ha sakra ujela mi chybicka login je tworing@gmail.com samozřejmě
    BUGSLE
    BUGSLE --- ---
    Rozjel jsem gmail acount, na který by se mělo dostávat pouze přes utilitku gmail drive, které by měla bejt dostupná na většinu OS. http://www.viksoe.dk/code/gmail.htm Je určen pro všechny zajímavá data, knihy a spol. nejen o cp

    login: tworing
    heslo: matice

    pokud budou potize ozvete se
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SATAI: prave tohle auditko vzdy bylo jen a jen o hadani, kdo je a kdo neni cpunkac, ale proc tomu tak je to nevim... spis by to chtelo par dobrovolniku, kteri sem obcas neco napisou, co se jako deje ve svete. Je zas pravda, ze to se vetsinou zvrhava v ruzne paranoidne konspiracni blaboly...
    Jinak nekde na nyxu ma id EVAD audit napriklad o budoucnosti siti a internetu a podobne.
    Proste jsem myslel, ze nez delat zas nove auditko, tak tohle tak trochu ozivit necim o cem se da bavit.
    SATAI
    SATAI --- ---
    OVERDRIVE: Co udelat "odbornejsi" fork rekneme pod nazvem transhumanismus, hightech (joj, to zni zastarale ;) nebo kybernovinky a toto forum nechat zamerene spise na kulturni cast?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    VIR KENNY: hele mel bych prosbu, jako spoluspravce tohohle klubu. Cela ta debata o tom co je a co neni cyberpunker, kterou jsi znovu nakopnul, zacala tim, ze jsi uvadel nejake novinky ohledne klonovani a kliniky na vyzkum kmenovych bunek a podobne.
    Myslim, ze v ramci diskuze by bylo docela bezva, kdyz budes takovych prispevku davat vic, napriklad ja se sem totiz chodim koukat co je ve svete noveho a tudiz by mi to docela pomohlo.
    Mozna by bylo dobre to delat tak, ze by se pri tom nenapadali osobni postoje ostatnich jedincu participujicich na tomhle auditu, treba ve smyslu hesla KAZDEMU JEHO NEBE, ale kazdopadne by takove informovani o relevantnich novinkach ve svete klubu jen prospelo.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    no na me strane to vzniklo ve fotokramu kdysi, ale mel by to precit gimp snad, jinak doporucuju pouzit google, ja nasel napr. http://freshmeat.net/projects/pictureviewer/
    ADYZ
    ADYZ --- ---
    OVERDRIVE: Čím se to prohlíží?
    BUGSLE
    BUGSLE --- ---
    Nevíte jestli existuje e-book Vurt od Jeffa Noona??
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Informace chteji byt svobodne :)

    Jinak sorr za velikost, nemam to tedka kde a cim upravit...

    This file was attached to message.
    KafkaConspiracy_text.psd (218174 B)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Hele jeste k te vasi debate co si Vir Kennz zacal:

    Jsou to screenshoty ze hry bloodnet a tak nejak se tam resi to co se tu resilo :)



    This file was attached to message.
    Kyberpaze_text.psd (196947 B)
    PANTARIL
    PANTARIL --- ---
    udelal jsem z toho dvd fragile machine cca 300megovy dvd rip.. kdyby mel nekdo zajem muzu ho tak zitra vystavit nekde jako torrent..
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    LUKASHIVA: fer!
    LUKASHIVA
    LUKASHIVA --- ---
    CHE_GUEVARA: Blbost, nejdulezitejsi je mit hustej, nekomercni a pokud mozno co nejmene uzivatelsky prijemnej operak. :)
    CHE_GUEVARA
    CHE_GUEVARA --- ---
    A nikdo nechape ze to neni v nooteboku ale v te veci mezi zidli a klavesnici....
    LUKASHIVA
    LUKASHIVA --- ---
    hehe, to jo jejen z tech 100 000 zarucene originalnich notebooku Kevina Mittnicka?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam