• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SPECTRECyber.Punk: The future is already here - it's just not evenly distributed
    ADYZ
    ADYZ --- ---
    Zajímalo by mě, jak se vám líbilo to Fragile Machine.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    :)
    POTHEAD23
    POTHEAD23 --- ---
    LUKASHIVA: Hm, co se da delat... mili dislektici a disgrafici, mam vas rad
    STANLEY
    STANLEY --- ---
    BUGSLE: no nepodceňoval bych..:)
    VANEK
    VANEK --- ---
    LUKASHIVA: Ale taky jste rostli jako dříví v lese!

    (copyright dívčí klub v Rychlých šípech, kdyby to někdo neznal nebo já zpackal
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    a ty hloupy museli za trest prepisovat sesit krasopisne ?
    LUKASHIVA
    LUKASHIVA --- ---
    POTHEAD23: Mas pravdu, za nasich let nebyli dislektici nebo disgrafici. Byli jenom chytry a hloupy deti. :)
    POTHEAD23
    POTHEAD23 --- ---

    INFERNO_ON_LINE: K cemu by to bylo? Gramatika je skvely filtr na lidi
    INFERNO_ON_LINE
    INFERNO_ON_LINE --- ---
    Skoda, ze nema neco na kontrolu gramatiky...
    BUGSLE
    BUGSLE --- ---
    snad jeste dodat ze google dela do vesho i do chat programu- Googletalk
    BUGSLE
    BUGSLE --- ---
    nevim, nevim, okolo seznamu byla jendou afera ze pouziva hledani googlu a jyxxa, ale svuj rank(pořadí) stránek
    POTHEAD23
    POTHEAD23 --- ---
    no nevim jestli ty uzivatele o kterych mluvime precvakavaj moznos hledani v katalogu na hledani ve svete. No nerekl bych

    Googlw Earth je parada ale pro normalniho cloveka kterej se prostorovejm informacim nevenuje profesionalne je to imho na dve veci ;)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jak to, vzdyt kazdej hledaci portal u nas pouziva engine gole. To uz mas pak jedno, jak se to tvari, jetli jako seznam,centrum nebo gugl sam. Dulezitejsi je znat operatory a obcas si precis to je na gogle noveho, pro cloveka, co chce hledat kvalitneji.

    Jinak co projek google earth?
    POTHEAD23
    POTHEAD23 --- ---
    to toho teda asi hodne najdou :DD

    na jednu stranu bych chtel aby umeli vsichni hbite vyhledavat v googlu a na druhou stranu je to know how jako jine ktere se hodi k zajisteni zivotniho standardu. Takze fakt nevim, je mi to jedno, ale kdyz se nekdo snazi neco najit v seznamu aspol. tak se zasmeju, zaklepu si na celo a ukazu mu google. Vzdy se dozvim ze ho znaji, ale ze se jim to proste nezda. No neni to setrideny do katalogu holt a oni nemaji fraktalovou schopnost orientace mezi vysledkama vyhledavani o spravnem zadavani klicovych slov a lematizaci ani nemluve...

    Cili: Kazdej zna google, ovsem malokdo ho umi pouzivat
    BUGSLE
    BUGSLE --- ---
    Ty lide co chodi na net občasně v knihovnach, školách a tak... a třeba učitelé(na štěstí ne ty informatiky). A to ztoho důvodu, že moc odkázu na google takovej člověk nenajde.
    POTHEAD23
    POTHEAD23 --- ---
    Kdo nezna gugl?
    BUGSLE
    BUGSLE --- ---
    Jo, to jsem zapomnel zminit. Jo, ale slysel jsem ze se pracuje na necem cemu nebude ten novej system překážkou, ale zatim je to tam jenom jak maily.


    OVERDRIVE: JJ, moz googlu by net byl pozadu a přitom ho tolik lidí stále nezná.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    JJ, tusim, ze google pouzivani mailovych uctu jako webspace docela tvrde postihuje a vubec to nema rad. Vic informaci v auditu google. Coz je imho cyberpunk jak krava, cela ta organizace, to ceho dosahla i to co by se stalo, kdyby to slo srat. Net v plenkach?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam