• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SPECTRECyber.Punk: The future is already here - it's just not evenly distributed

    Kick, ban, ignore, offtopic
    Jak se po 20 000 prispevku ukazalo, tak v tomhle klubu jsou vsichni uznavani odbornici na tema co je a co neni cyberpunk. Nedoporucuji proto psat sem ani slovo punk ani slovo cyber /kyber, cp..../, protoze jinak se najde vzdycky nekdo, kdo vam rekne, ze to neni dost cyber nebo dost punk.
    S pozdravem vas milujici Overdrive

    LUKASHIVA --- --- 8.07:22 24.8.2004
    NIC JAKO CYBERPUNKER neexistuje! Podte mi to odsouhlasit at uz je klid.. :)) Kdo byl kdy cyberpunker? Case ( myslim ze spis zkrachovaly programator), Kovboj ( ten byl snad pilotem ve vysluzbe, chlastajici troska touzici se vratit na oblohu), Silencio (prtavy dite s pravdepodobne poskozenym mozkem?), Ransom Stark (bloodnet), Rick z Dreamwebu?


    Navrhuji temata pro audit:
    [Augmented Personality - paradigm change && "Kazdy den je prochazkou v databazi"] -- [Hack of reality, hack of virtuality] -- [Smart City & House] -- [CyberPunk is the state of Art - projekty, ktere nejakym zpusobem umelecky zpracovavaji nebo reaguji na CP, jsou CP] -- [Cyberpunk Geography - od SIlicon Valley az po hardwarove plaze na Tchaiwanu, middle east and Africa sillicon valley boom?] -- [Augmented Body & Brain - od LSD po benza a hydergine] -- [Completely Virtual - virtual paranoia, Internet 3.0 - matrix...] -- [Future military] -- [???]


    Navrhujte dalsi temata s tim, ze cilem je shromazdit nejen linky, ale treba i predstavy budoucnosti, touhy a predstavy, ktere se ve vas s danym tematem objevuji. Samozrejme ale davejte linky a informace o cemkoliv, co se sem hodi. Idealne muzete prispevky otagovat pomoci #keyword, v RSS se to pak lepe filtruje. [BloodNet - cyberpunková hra, imho jedna z nejlepsich] -- [DreamWeb - cyberpunkvá hra s motivy magie] -- [Cyberpunk RPG] -- [Cyberpunk, industrial a novoromantika v textech a hlavne obrazech...].... atd, atd.
    Google.com
    Neural.it
    rozbalit záhlaví
    VANEK
    VANEK --- ---
    SATAI: Já.
    Už skoro čtyři roky to chci roznést na kopytech stránku po stránce, ale zjevně jsem promeškal správnou chvíli, tak se asi spokojím s nějakým pars pro toto. Myslím už tam mezi autory CP neuvádí Connii Willisovou jako v 90. letech, ale o nic lepší to není.
    SATAI
    SATAI --- ---
    Cetl tu nekdo Hercuv Cyberpunk?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Docela bych dal nejakou sbirku hnih treba, protoze ta je zastoupena zdalejka nejmene. Dejte par titulu, pokudmozno si s linky na elektronicke verze, ale neni nutne.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Vecer poresim, pokud vite nekdo o necem dalsim, dejte vedet
    SPECTRE
    SPECTRE --- ---
    spoluspravci ktery se o nastenku staraji jsou

    GHIVERAN INFERNO_ON_LINE LUKASHIVA MARTUSAK OVERDRIVE SYNAESTHESIA ZUBATA
    SAJAGI
    SAJAGI --- ---
    SPECTRE: A co Třinácté patro ? http://www.csfd.cz/film.php?11907
    MESK
    MESK --- ---
    SPECTRE: do filmu muzes pridat serii Mad Max :)
    VANEK
    VANEK --- ---
    SATAI: Tím se právě oddělí zrno od střev!
    SATAI
    SATAI --- ---
    Tak pointa neni uplne spatna. Pokud si pred ni ctenar nepodreze zily ve vane.
    SPECTRE
    SPECTRE --- ---
    TRAGED: no kdyz si predstavim jak na tom navrhuju ;)
    SEEKER
    SEEKER --- ---
    ale opravdu jen pokus (já už tohle prostě nějak neučtu, i když oceňuju snahu mladých českých autorů)
    SATAI
    SATAI --- ---
    "Phongovým renderováním" - Frodova noho, jak futuristické!
    BUGSLE
    BUGSLE --- ---
    zatim jsem precet prvni tri odstavce a je to dost šokový
    CRS
    CRS --- ---
    tedy, pardon,
    udělala jsem to proto, že tu vázne diskuse a že to náhodou je obstojný pokus o cyberpunk-povídku
    CRS
    CRS --- ---
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    JJ uz aby to bylo bezna vybava, mozne vyuziti ve me vyvolava uzasne myslenky :)
    SPECTRE
    SPECTRE --- ---
    jj pastoval jsem to do masakru asi pred dvema tydny ;) to je slusnej kotel
    CRS
    CRS --- ---
    trochu mi to pripomnelo Matrix ale i obrazovky v Minority Report. jenze tohle je soucasnost 8-O
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    zajimavej clanek, nic co by clovek netusil, ale stejne: Olympijské hry ve stínu genetiky
    FUNG
    FUNG --- ---
    Pokud se nekdo chce podilet na tyhle a- x -i, mam na mysli, kupr. autorskym ctenim nakyho cp textu, nebo ma nakej vhodnej material /audio, video, plastika, obraz, instalace/ at mi da echo do posty... Vsichni jste srdecne zvani, program se neustale zaostruje...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam