• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SPECTRECyber.Punk: The future is already here - it's just not evenly distributed
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    JANCHOR: cywe tak tyhle casaky fakt kupovat nemusim :) Mam svoje WoWko a vic nestiham ;)

    ale na cesty s notasem by se neco siklo. Ale radsi bych tu jednicku. Dvojku jsem hral a nak me neoslovila.
    JANCHOR
    JANCHOR --- ---
    AVATAR: A vysel u Score. Dvojka bude pristi mesic pro zmenu u Levelu. Jakkoliv je jina, nez jednicka, ten obsah zustal hodne na urovni.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    SMETI: fer... link? :)
    SMETI
    SMETI --- ---
    AVATAR: stoji tri kila :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    hodte mi ho nekdo nekam na ftp simsim .)
    SMETI
    SMETI --- ---
    Brutopyr naprosto souhlasim
    BRUTOPYR
    BRUTOPYR --- ---
    Ikaros te nasel, utec si kam chces...nevim ale Deus Ex nejlepsi hra pro me ever...zatim ji nic neprekonalo
    JANCHOR
    JANCHOR --- ---
    NECROHEALER: Ja holt nesel cestou destrukce, takze jsem si gep gun musel odpustit. Libi se mi, ze je to fps, ve ktery nemusis ani jednou vystrelit.
    KHALAVERA
    KHALAVERA --- ---
    hm, tak to abych tomu dal ještě jednu šanci :)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    KHALAVERA: Si pis, predevsim o tucnaky :")
    NECROHEALER
    NECROHEALER --- ---
    SHODAN: taky mám system shocka (2) o něco málo radši ... asi protože mi připomíná staré dungeony

    JANCHOR: je výborné že ve hře fungují headshoty a kde nepomůžou headshoty nastoupí gep gun :)
    JANCHOR
    JANCHOR --- ---
    KHALAVERA: No, prisels o dost. Konce dvojky jsou pomerne drsny.

    NECROHEALER: Potom klobouk dolu, ja treba ve Vandenbergu rozhodne nemel pocit, ze se mi ty dvere oteviraj samy.
    SHODAN
    SHODAN --- ---
    system shock rulezz ; )
    VLASTIS
    VLASTIS --- ---
    jsem rad ze jste mi tuto gamesku propomeli, ale nejak nemuzu najit cd, ale torrent to jisti:o)
    SMETI
    SMETI --- ---
    KHALAVERA: no ja uz nevim cim to pak pokracuje...ale myslim ze nejak ten pribeh uz nic moc neprines dal...na konci akorat potkas JCho a Paula z prvniho dilu myslim ...je to naky posahany uz takovy :) ale nadech kyberpunku tam je porad...ale ta atmosfera ve srovnani s jednickou je proste...no nesrovnatelna
    KHALAVERA
    KHALAVERA --- ---
    SMETI: tu už já ani nedohrál, skončil jsem v té egyptské arkologii; přišel jsem pak o něco? :)
    SMETI
    SMETI --- ---
    skoda ze tu dvojku uz tak nedotahli...ted ji hraju po druhy a jako bavi me to no, snazim se to nesrovnavat s tou jednickou protoze to se neda
    ARCTOR
    ARCTOR --- ---
    ...jj, Deus Ex je predpis...
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    NECROHEALER: JJ, vyupgradovana stealth pistol ruluje :) Aby parafrazoval Pure pwnage "Boom! Headshot! Boom! Headshot!"
    NECROHEALER
    NECROHEALER --- ---
    JANCHOR: ale je, i s pistolkou. Nejlepší je stejně příběh a postraní informace
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam