• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SPECTRECyber.Punk: The future is already here - it's just not evenly distributed
    SMETI
    SMETI --- ---
    skoda ze tu dvojku uz tak nedotahli...ted ji hraju po druhy a jako bavi me to no, snazim se to nesrovnavat s tou jednickou protoze to se neda
    ARCTOR
    ARCTOR --- ---
    ...jj, Deus Ex je predpis...
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    NECROHEALER: JJ, vyupgradovana stealth pistol ruluje :) Aby parafrazoval Pure pwnage "Boom! Headshot! Boom! Headshot!"
    NECROHEALER
    NECROHEALER --- ---
    JANCHOR: ale je, i s pistolkou. Nejlepší je stejně příběh a postraní informace
    JANCHOR
    JANCHOR --- ---
    Deus Ex je genialni hra, o tom zadna. V ty kombinaci motivu i zpusobu, jak prekonavat prekazky, zustava zcela jedinecna. A ty myslenky! A ta hudba! Oh la la. Nevim na jakou obtiznost hrajes, Overdrive, ale na realistic to v pozdejsich fazich zase takova prochazka ruzovym sadem neni.
    SMETI
    SMETI --- ---
    OVERDRIVE: ja to daval trikrat a pokazdy me to bavilo...jasne no ty veci jako sperhaky schovany na zemi atd...ale ta atmosfera je proste jedinecna
    KHALAVERA
    KHALAVERA --- ---
    OVERDRIVE: jj, DE jsem si dal dvakrát, výborná atmosféra, propracovaná konspirace, strach a bída na ulicích, politika, mafie, tajné laboratoře.. nemluvě o systému vylepšování
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    M0RF: projdu, kdztak dam do zahlavi...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    deus ex jednicku tedka parim a musim rict ze je to dobrej narez i kdyz je pravda, ze je to takovy... no proste vzdycky se da level projit bez vetsich promlemu... kdyz mas klic v zamcene skrince, najdes vzdy dost sperhaku a to dost okate... ale jako nevadi to, stejne je to extreme dobra hra.
    Bavi me, jak maj vychytany to, ze jakakoli akce vyvolava reakci. Nabehnul jsem, jako starej pruzkumnik, na zensky hajzliky v domovske zakladne a potkal tam zenckou, co si zrovna byla ulevit. vypiccovala me a pak, po dohrani mise, vykladala nejakemu vojakovi, ze jsem vtrhnul na zenske zachodky a jsem stary prase. Pritom uplne vedlejsi postava. Zajimave.

    :)
    M0RF
    M0RF --- ---
    Zdarek, na www.cybergeography.org jsou celkem husty mapy cyber prostoru, satelitu, siti, socialnich siti atd. Je to celkem zajimavy, nektery mapy jsou jak z matrixu :)
    SMETI
    SMETI --- ---
    dobra hudba byla taky v obou deus exech
    GAF
    GAF --- ---
    Dreamweb ma jednoznacne nejlepsi hudbu ze vsech her, ktere budou kdy vytvoreny. A komukoliv, kdo by tvrdil opak..... odpustim :)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    jo tak stejne...
    BUGSLE
    BUGSLE --- ---
    OVERDRIVE: divny mi prisli tak prvni tri kapitoly pak jsem to bud nevinamal a nebo to zmizlo, nevim
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Je to jke cteni, dost divne napsany, ale vtahne a zaujme.
    Preklan neposoudim, obcas jsem vetu cet 2x az 3x takze asi nejaky boty tam budou, jinak by se to dalo cist lip, ale chapal jsem vsechno, takze v klidu doporucuju.
    BUGSLE
    BUGSLE --- ---
    SMETI: jsou tam slabsi chvilky, ale je to zpusobeny tim, ze to je psany jako zivotopis(nebo jak to rict)
    SMETI
    SMETI --- ---
    BUGSLE: dik za info uz se tesim
    BUGSLE
    BUGSLE --- ---
    SMETI: prave jsem docet roman a du na povidky, roman je uzanej epos, a ta prvni povidka mi neprijde tak atmosfericka jak roman, pak podam neco rozsahlejsiho
    SMETI
    SMETI --- ---
    ja si vcera koupil schismatrix plus
    http://www.fantasyshop.cz/zbozi_detail.asp?id=6478
    tak doufam ze preklad bude ok
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam