• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SPECTRECyber.Punk: The future is already here - it's just not evenly distributed
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    JANCHOR: a taky korporace, zeano ;)
    nicmene prostredi moc cyberpunkovy neni, vid...

    ja jsem zvedavej hlavne na http://shadowrun-online.com ;)
    JANCHOR
    JANCHOR --- ---
    EVE je taky hodne lizla CP, vsechny ty neuralni interfejsy..
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    T_RAVEN: meridian59, ultima online, everquest, everquest2, lineage, lineage2, EnB, EVE, D&D a vetsinu bet k tem asijskym srackam, co jich vychazi patnact rocne :)

    anarchy online me bavila prave na zacatku... pozdejc uz to tak nak zbredlo... hral jsem to asi 2 mesice a prestalo me to bavit. WoW hraju uz skoro dva roky a furt me drzi :)
    SMETI
    SMETI --- ---
    KHALAVERA: presne no...jako dneska se taky este treba delaj dobry hry ale fakt sem nenasel nic co by me takhle vtahlo...jedine mozna tak halflife 2 ale nevim no...

    hral nekdo z vas tu onlineovku neocron? je to pure cp
    T_RAVEN
    T_RAVEN --- ---
    AVATAR: ktery si hral jeste dalsi onlinovky?

    anarchy je uplne vyborna! je ze zacatku trochu slozitejsi (zvlast pokud si clovek vybere na hrani hned slozitejsi postavu jako treba nano-mage) ale vyborne propracovana :)
    BUGSLE
    BUGSLE --- ---
    NECROHEALER: ta stranka je ultradobra, tam toho je, thx
    NECROHEALER
    NECROHEALER --- ---
    KOSSA: proč to kupovat, když je to zdarma http://www.the-underdogs.info/game.php?gameid=3924
    KHALAVERA
    KHALAVERA --- ---
    SMETI: bude to snad tím, že ty hry byli dělané "For Gamers by Gamers" (nebo líp: for cyberpunk lovers by cyberpunk lovers), že měl tenhle žánr to štěstí, že se v něm udělalo tolik vysoce kvalitních her
    KOSSA
    KOSSA --- ---
    nemate nekdo nocd patch pro ss2 kterej by fachal pod win xp? chtel bych si to zahrat a origos (a na nej prachy) nemam:-(
    SMETI
    SMETI --- ---
    fallouty, deus exove, system shocky, atd (moc tech atd neni) proste hry s nejlepsi kyberpunkovou nebo postapokalyptickou tojejedno jakou atmosferou...stary flaky jako bloodnet nebo dreamweb ani zminovat nebudu :)..nevim co na me jeste takhle pusobilo z her...

    pamatujete si na quarantine ? :)
    M0RF
    M0RF --- ---
    ale stejne byla i cyberpunkova, implantaty, drogy, internet :) no a taky nejaky to vrazdeni :) navic skoro vsechny postavy byly ujety, zmutovany, zfetovany, loozri, nebo geniove :) (a nebo hrdinove jako ja :D
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    M0RF: postapokalypticka :)
    M0RF
    M0RF --- ---
    Z her se mi desne libil Fallout 1 & 2, to byla super cyberpunkova hra.
    KHALAVERA
    KHALAVERA --- ---
    já hrál AO do 30. levelu, kdy jsem naznal, že nanomage byl špatná volba a vykašlal se na to
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    JANCHOR: me to teda nebavilo... je to slabsi nez vetsina onlinenovek, co jsem hral...
    SMETI
    SMETI --- ---
    me prave taky moc ne no...porad snim o tom ze si nekdy zahraju neocron
    JANCHOR
    JANCHOR --- ---
    Anarchy neskoncil(a), Anarchy trva. Tyhle kultovni zalezitosti maj hroznou vydrz. Me to teda moc neokouzlilo, se priznam.
    SMETI
    SMETI --- ---
    anarchy este funguje? nekam sem zasantrocil ten level kde to vyslo ?

    me nahodou ted ty casaky docela delaj dobre...vychazej tam fakt docela pecky...hitman 3, project snowblind, flatout, fear combat..docela si chorchtam jako se svym athlonem 2000xp+
    JANCHOR
    JANCHOR --- ---
    WoWko, pfff - cpunks zasadne Anarchy Online, prece! Do kouta a na LEDky klecet.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    JANCHOR: cywe tak tyhle casaky fakt kupovat nemusim :) Mam svoje WoWko a vic nestiham ;)

    ale na cesty s notasem by se neco siklo. Ale radsi bych tu jednicku. Dvojku jsem hral a nak me neoslovila.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam