• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SPECTRECyber.Punk: The future is already here - it's just not evenly distributed
    CHE_GUEVARA
    CHE_GUEVARA --- ---
    ARCTOR: ..jasny jasny...
    ARCTOR
    ARCTOR --- ---
    ...s torrentama a nyxtrackerem jdete do prdele! ;]]
    ...ftp rulezzzz!!!!
    ...navic kdyz se prokouma SSL, clovek se nemusi aspon tak bat! ;]
    BUGSLE
    BUGSLE --- ---
    tak nirvanu jsem dotahl a je v pohode, muze se smazat, diky za ponechani
    CHE_GUEVARA
    CHE_GUEVARA --- ---
    DRAGON: Oooooo!
    BUGSLE
    BUGSLE --- ---
    kua doctu xt turbo a blue screen of death, snad poprvy v zivote na domacim pocitaci, a navic jen otervrenej prohlizec (dobre asi na trech profilech :)) cyberPUNK!

    nirvana snad dotahana jeste zkontroluju jak to vypada, kdyz mi comp udelal takovou vylomeninu :))
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    CHE_GUEVARA: he is your father, Luke!

    CHE_GUEVARA
    CHE_GUEVARA --- ---
    DRAGON: wtf XT turbo?
    CHE_GUEVARA
    CHE_GUEVARA --- ---
    AVATAR: Tady nikdo nechtěl aby sis to hledal na torrentu. Tady byl navh ze se to muze nahazovat rovnou jako torrent na jiz zmineny NYXTracker - Rybník.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Mno ja snad zanedlouho nahodim jednu svou povidku, jinak fakt nemam moc cim prispivat :(
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Avatar: ja se taky nehadam, jen rikam ze torrent je mač bedr :) jestli ti nekdo nabidne ftpko s cp filmama, tak snad neni potreba nic resit, hm? ;)

    abych nebyl ot: dneska sem si kupoval v automatu kafe a zevnitr sem slysel zvuk XTcka turbo, mam pocit, ze Nestle ceska republika zacina mit financni problemy :))
    (fakt to byl ten typickej zvuk, kterej je naprosto uzasnej a desne mi chybi :))
    ok, ale to je vlastne taky OT :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    DRAGON: no samozrejme o to se nehadam, ale kdyz uz se tu nekdo nabidne, ze na svoje ftp hodi CP filmy, jedine to vitam a nehledam to na torrentu, kde nemam jistotu, ze se mi to vubec stahne.

    jako ja torrenty pouzivam a potahal jsem z nich uz peknych par giga, ale ftp je proste pohodlnejsi. Samozrejme, ze kdyz shanim nejakej film, neshanim FTP, ale torrent, jenze kdyz uz to tam jednou je, tak proc to hledat, zkouset ruzny torrenty etc?

    Jsme dost OT :(
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    AVATAR: moment, ale to je prave to, o cem ja mluvim, na ftp mas limit, na torrentu maximalne lakomy svine ;D

    torrent ma mnohem vic vyhod nez ftp, za tim si stojim ;]
    jasne, pokud mas pristup na nejaky zaplacly ftpko plny filmu, proc ne, pluj rybko pluj, ale pokud jde o min sehnatelny veci nebo verejny ftp, tak zapomen ze ftp vede ;]

    za mesic sem natahal megatuny veci pres scenehd (a megatuny nauploadoval) a par giga z verejnejch ftpcek...
    CHE_GUEVARA
    CHE_GUEVARA --- ---
    AVATAR: nezalezi taky na tom treba kde ten torrent je;-)? Nevim jak to mas poreseny ale pokud je rozumny seed tak to jede svizne a rychle.
    AVATAR:
    ISOTOP: Jak zakázaný? To jses CP? :-D
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    DRAGON: nevim, nemam s tim ty nejlepsi zkusenosti... zhruba 20% vsech torrentu co jsme kdy tahal skoncilo na 99.3%, popripade to byl fake, popripade to tahalo misto dvou hodin dva dny.

    Pokud ti ftp poskytuje maximalni download 200kb, asi tezko budes tahat 800kb. Ale to jen tak na okraj :D
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Avatar: torrent maximalne rulez.. z ftp taham max tak 800 kb/s at lezi kdekoliv (mam 8mbit/2mbit) a z torrentu mi to lita az megabajt (je potreba mit dobry torent, coz je stejny u ftp, taky musis najit dobry) a to tak po minute.. budto to mas blbe nastaveny a nebo ti nekdo z lokalnich ctenaru doma hakuje ponozky na cerno :D
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Ja jsem si tim naprosto jistej... torrent mi netahal snad vic jak 150kb/s s tim, ze nez se to rozjede, trva to tak hodinu. Zatimco z ftp jedu klidne pulmega (zalezi na tom kde to ftp je ;) a za tu hodinu, co se torrent pomalu rozjizdi to mam dotahany trikrat.
    ISOTOP
    ISOTOP --- ---
    CHE_GUEVARA: já třeba nemůžu tahat z torrentů páč sem na koleji a tady je to zakázaný a zadruhý mi to příde rychlejší z ftp prostě dám stahovat a stáhne se to za nákej čas dejme tomu že některý torrenty by se stáhly rychlejc ale stejně si myslim že né většina
    CHE_GUEVARA
    CHE_GUEVARA --- ---
    KOZLIKK: Diky draku!
    CHE_GUEVARA
    CHE_GUEVARA --- ---
    GHIVERAN: prosimte jinde me nabadas k wiki nebo googlu a sam si na nyxu nezahledas ;-)
    GHIVERAN: pokud je to nejaky ftp co lezi na 100/100 a ma xxx Gb kapacity a jistou zivotnost, pak je to fer. Ale pokud to ftp nekdo jede ze sveho kompu, tak pres torrent to pojede stejne rychle, ne-li v konecnem dusledku rychleji, s lepsi podporou.
    GHIVERAN
    GHIVERAN --- ---
    CHE_GUEVARA: mohl by ses trosku vic rozepsat o tom trackeru nebo hodit odkaz...

    jinak souhlav s Avatarem, z ftp se to stahne nejrychleji a nejpohodlneji, a kdyz ta moznost je...//coz me napada ftp mam taky a naky cp filmy tez...pri chvilce sem muzu napsat co mam a pokud neco uznate za cp tak to pak uploadnu....ale ted neni cas, nejdriv tak za ctrnact dni...:)...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam