• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SPECTRECyber.Punk: The future is already here - it's just not evenly distributed
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    BUGSLE: na takovyhle veci se da stezovat porad...
    SMETI
    SMETI --- ---
    ja si pamatuju prvni zpravu kdyz se rikalo ze to bude tocit cunnigham...ale tohle je imho zprava tak pulroku stara no
    BUGSLE
    BUGSLE --- ---
    hele a vubec: jsem jedinej kdo si mysli, ze to s tim reziserem je stara zprava? ja mam pocit, ze jsem o tom slysel tak pred pul rokem -rokem
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Vsadim se, ze na to pujde vic lidi, nez kdyby to tocil Lynch :(
    protoze lidi jsou BLBI a nechaj sebou VORAT
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    tak to je v prdeli :)
    SMETI
    SMETI --- ---
    Hayden Christensen jako CASE ? :DDDDDDD muj ty boze !!! no to snad neee :))) dětská tvářička hladká jako ta prdelka ? achjo...

    proc to nedali treba Ridleymu Scottovi kdyz na to dostali takovy prachy nebo tomu Cunninghamovi kterej to mel puvodne delat....sem zvedavej kdo bude hrat Molly....Natalia Portman ? éé
    CHE_GUEVARA
    CHE_GUEVARA --- ---
    MAMELUK: Řekl bych že ne moc dobře :-).
    MAMELUK
    MAMELUK --- ---
    CHE_GUEVARA: to jsem zvedavej, jak tohle dopadne :)
    CHE_GUEVARA
    CHE_GUEVARA --- ---
    MAJKA: Protoze ja ty titulyk sosl a upravil jsem je na verzi, kterou jsem stahl.
    MAJKA
    MAJKA --- ---
    ale jo, ja uz to taky dokoukala a dobry ;] libilo se mi to, cimz dekuju tomu, kdo to tu dal do eteru. a klidne jestli ma nekdo neco dalsiho, tak budu vdecna! ;]
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MAJKA: hele, ja nevim co sem, ale tomu filmu sem docela obstojne rozumel, daval sem to v noci a uplne sem se do toho vzil ;)
    MAJKA
    MAJKA --- ---
    SEEKER: ze jim nerozumim, co vyslovujou. casto drmolej ;] no nic, to je jedno, ja se s tim nejak poperu, jen jsem chtela vedet, jestli nahodou nekdo nema synchronizovane titulky ;]
    BUGSLE
    BUGSLE --- ---
    SEEKER: přesně o to jde :))
    SEEKER
    SEEKER --- ---
    dyť ten film je anglicky ne? tak o co jde?
    BUGSLE
    BUGSLE --- ---
    MAJKA: aha, no dle myho se to da i bez tech titulku, co nestihnes si domyslis, teda to usuzuju ze svych 40 minut :)
    MAJKA
    MAJKA --- ---
    BUGSLE: no ja to zkousela docela dlouho, a nepodarilo se. pri skoro kazdem dalsim dialogu to bylo opet posunute, treba uplne jinam... no nic, muj problem ;]
    BUGSLE
    BUGSLE --- ---
    MAJKA: treba si je zesychnronyzuje :)
    MAJKA
    MAJKA --- ---
    DRAGON: takze vy jste vsichni bud proste borci, co rozumeli, co herci rikaj, a na titulky se vykaslali, neboo ... nebo nevim ;]
    tak proc GHIVERANOVI radite sosnout titulky , kdyz jsou stejne nanic? ;]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam