• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SPECTRECyber.Punk: The future is already here - it's just not evenly distributed
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    DRAGON: roztresena kamera (naschval) a klipovej strih... to je jedina vec, kterou jsem od nej zatim videl. Ale jsou tam husty motorky a kary, takze pro Vaclava tuningare ze servisu je to fajn film :D

    ma moc jemny oci... takovy lani... tak leda by mu dali naky zrcadlovky :D
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ja mozna hresim a ty mozna meles sracky, si vyber ;D

    prave ze ve starwars mel celkem dobre sjetej oblicej a navic neni dobry ho posuzovat ciste podle SW

    torque je mrdka, o tom zadna. ale ve svym zanru je to (pry) dobre zpracovany film. tudiz mam ten pocit, ze vizual bude slusnej, mne jde spis o to, jak poruci hercum co jak zahrat. A taky sem zvedavej na scenar, doufam ze stezejni mista knihy nebudou vynechany.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Jo a Christensen nemuze vypadat jako fetem zrujnovanej drsnak se strhanou tvari stvanyho zvirete... jakoze v dnesni dobe uz jde ledacos, ale kdykoli si vzpomenu na ten jeho ublizenej xicht ze SW, chce se mi zvracet...
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    DRAGON: hresis a buh to vidi...
    ja proste neverim, ze to muze byt dobry pod taktovkou nekoho, kdo natocil takovou silenou sracku, jako torque... zkoukni to a pochopis snad :D
    SMETI
    SMETI --- ---
    sem zvedavej fakt na tu molly :)


    SMETI
    SMETI --- ---
    DRAGON: bozemuj nojo ! tahle horsi varianta me nenapadla :D
    VANEK
    VANEK --- ---
    DRAGON: Taky si říkám, že jak je líčen Case před začátkem děje, byl to přesně takový namachrovaný hezoun (zmítaný svou náhle objevenou Silou... éém).
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    kdepak, vole, tam bude Neuron MIX neceho vod Scootera :D
    SMETI
    SMETI --- ---
    ARCTOR: ja sem zvedavej na soundtrack :DDD tam urcite nasypou nejakej nuskool hiphop
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ARCTOR: clovece, sem nad tim trochu vic premyslel a vlastne si rikam, ze proc ne. Hayden Christensen neni spatnej herec, i kdyz nenavist moc dobre zahrat neumi (viz starwars, pripadal mi chvilemi jak kdyby nosil masku ;D) ale mozna by se jako Case uchytil, jde o to co od neho bude chtit reziser, to je nejdulezitejsi, jak to posere rejzicka
    ARCTOR
    ARCTOR --- ---
    SMETI: ...to me taky pobavilo :]
    VANEK
    VANEK --- ---
    GHIVERAN: Teď jsem vygooglil Kahnovu údajnou reakci http://williamgibsonboard.com/eve/forums/a/tpc/f/8606097971/m/3831022623 a nezní to až tak strašlivě. Ostatně tvrdí, že je to s Gibsonovým vědomím/souhlasem; vyjádřil se k tomu někde na blogu?
    GHIVERAN
    GHIVERAN --- ---
    a co mu to napsat do diskuze na blogu? jsem pro aj tam muzeme postnout jako zvic lidi at si toho nekdo vsimne...

    http://williamgibsonboard.com/6/ubb.x?cdra=Y&s=5006046771
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    mas email?
    LUNGPA
    LUNGPA --- ---
    tak napisme gibsonovy. co si o tom mysli?
    BUGSLE
    BUGSLE --- ---
    AVATAR: joto je pravda:)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    BUGSLE: na takovyhle veci se da stezovat porad...
    SMETI
    SMETI --- ---
    ja si pamatuju prvni zpravu kdyz se rikalo ze to bude tocit cunnigham...ale tohle je imho zprava tak pulroku stara no
    BUGSLE
    BUGSLE --- ---
    hele a vubec: jsem jedinej kdo si mysli, ze to s tim reziserem je stara zprava? ja mam pocit, ze jsem o tom slysel tak pred pul rokem -rokem
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Vsadim se, ze na to pujde vic lidi, nez kdyby to tocil Lynch :(
    protoze lidi jsou BLBI a nechaj sebou VORAT
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam