• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SPECTRECyber.Punk: The future is already here - it's just not evenly distributed
    LUNGPA
    LUNGPA --- ---
    SMETI: jdu ji lovit ! ;)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    jj, taky me potesila
    SMETI
    SMETI --- ---
    HA tak sem koupil Nirvanu s Lambertem za 49 kc v trafice. Uz se tesim
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    INFERNO_ON_LINE: A pak ranejsi veci, ke kterejm se ted radsi nezna :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    LAIRELOSSE: hash # :D
    LUCASSWOBODA
    LUCASSWOBODA --- ---
    SIGG: tak to je hodně zajímavá technologie,. jen jeste asi bude několik let vychytat velikost, ostrost atd,. ale myslim že zajimave
    ICE
    ICE --- ---
    LAIRELOSSE: jen takova malicka :)
    LAIRELOSSE
    LAIRELOSSE --- ---
    ICE: Šifra?:)
    ICE
    ICE --- ---
    AVATAR: ad snow crash: + jak ta kniha pak inspirovala k hledani BlackSunu ve VRML svetech ala cybercity apod... .))
    p.s. a kryptonomikon je vazne zfY1ITkhJQEhMCEhMCEtouvjQ9un9QcarA== (AES s duvtipnym klicem)
    SIGG
    SIGG --- ---
    prezentace elegantního způsobu jak můžeme digitální a reálný svět vzájemně prolínat do sebe:

    http://www.ted.com/talks/pranav_mistry_the_thrilling_potential_of_sixthsense_technology.html
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    LUCASSWOBODA: jen bych dodal, ze kryptonomikon neni sci-fi, natozpak cyberpunk, abys pak nebyl sklamanej. Ale JE bozi ;)
    a co se tyce teen novely snehu - fakt lituju, ze mu to netrvalo dyl, nez ziskal znalosti a zkusenosti na psani lepsich knih. Taky je to muj nejoblibenejsi CP :D
    LUCASSWOBODA
    LUCASSWOBODA --- ---
    INFERNO_ON_LINE: díky za radu, rád přečtu!
    LAIRELOSSE
    LAIRELOSSE --- ---
    DRAGON: Tss, Matrix rulezz.
    INFERNO_ON_LINE
    INFERNO_ON_LINE --- ---
    LUCASSWOBODA: klidne pokracuj chronologicky -> Diamong Age, Kryptonomikon (byt jsem u toho slysel kritiky na preklad; resp. ne slysel, ale jsou celkem dostupne a zname, rekl bych). Libil se mi i Zodiac celkem, ale to neni CP a nevim, jestli to vyslo cesky.
    Ale jak rikam, je to proste jine - Snih je takovy mlady, divoky, akcni, to ostatni je jinde, ovsem libi se mi to vic.
    LUCASSWOBODA
    LUCASSWOBODA --- ---
    DRAGON: :) no dobre "herecký výkon" byla moc silna fraze,.
    INFERNO_ON_LINE: víc jsem od něj nečetl, něco doporuč pls.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    INFERNO_ON_LINE: jj, souhlas :)

    mne se dost libila Nirvana, kdyz uz jsme u tech beckovejch filmu...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    LUCASSWOBODA: se divim ze zminujes herecky vykony ve filmu, kde hraje Steven Seagal .. eh pardon, chtel sem napsat Keanu Reeves.
    INFERNO_ON_LINE
    INFERNO_ON_LINE --- ---
    LUKASHIVA: Vytezil, co se dalo, prepsal si postavu Molly, vrazil tam fanatickeho mnicha (ktery pripominal spis terminatora nez samuraje) a cely to natocil takovou napicu metodou s napicu obsazenim. To je muj subjektivni - znacne pokrocily - pocit :)
    INFERNO_ON_LINE
    INFERNO_ON_LINE --- ---
    Snih je takova teen novela, jeho pozdejsi veci jsou lepsi.
    LUCASSWOBODA
    LUCASSWOBODA --- ---
    LUKASHIVA: to máš pravdu, ale herecky to bylo slabe,. atmosfera idealně podaná, co si tedy ještě pamatuju,. ale herecke vykony,. no proste nepřesvědčivé,.

    k Neuromancerovi,. určitě je tu úžasná kniha o tom žádná, Sterlinga Gibson takřka ve všem předčil,. ale osobně mám stejně nejradši,. Sníh od Neala Sthephonsona,. nenili tak velkou prasarnou sklonovat to jmeno,..


    Rozhodně doporučuju,.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam