• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SPECTRECyber.Punk: The future is already here - it's just not evenly distributed
    LAIRELOSSE
    LAIRELOSSE --- ---
    DRAGON: Moje oblíbené úsloví:)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    LDS: dik, nevedel jsem, kazdopadne poridim...
    GABRIELL: je tak, v kazdem dile ma jinej design, takovej ten dil, nevim zda uz vysel cesky, jak Spider J. resi ruzna nabozenstvi, tak tam ma smajlik treba svatozar a rohy. Pak v dile, kdy se resi navraceni z krio-spanku [ten uz tusim cesky vysel] zas je smajlik celej namrzlej...
    Protoze Spidera Jeruzalema nekriticky miluju [navic se mi mimo ned asi od 12 let rika Spider a navic....





    asi si nikdy neporidim placku se zavazanym okem odkazujici na spatnej film [za kerej Hrochovi dekuju]
    GABRIELL
    GABRIELL --- ---
    LDS: Jj, dnes jsem to uz nekde cetl, takze z pondeli vyplaty bude doma k prvnim dvema dilum :))
    LDS
    LDS --- ---
    GABRIELL: presne tak:) jinak trojka - rok parchanta - vysla vcera :P
    GABRIELL
    GABRIELL --- ---
    LDS: A jednu z tech placek si prave necha Spider a jeji motiv se pak tahne vsemi ostatnimi dily jako jeden z jeho urcitych pruvodnich znaku :)
    LDS
    LDS --- ---
    OVERDRIVE: ja mel za to,ze je to znak prerozenych nebo jak se jim rika(ty co si zacli slehat dna vetrelcu a zacali transformavat-v jednicce "zpatky v ulicich")
    HIPPO42
    HIPPO42 --- ---
    MBR: Jo jo, ale jedna věc je jistá, Angelina je tam opravdu nádherná.
    MBR
    MBR --- ---
    hackers bylo bozi. u anglicky verze jsem se dost nasmal ale co potom ceska verze. to byl teprve HC. navic se film v prakladu jmenoval "nebezpecna sit". chachaa :)

    hack the planet!!! :))
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    01000011 00100111 01100101 01110011 01110100 00100000 01101100 01100001 00100000 01110110 01101001 01100101
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    DRAGON: ja myslel, ze mas rad Piraty ze Somalska... hmm, splet jsem se v Tobe, to me mrzi ;]
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    OVERDRIVE: samozrejme ze je to politicky, jestli si myslis, ze chci nosit smajla s paskou pres oko, protoze mam rad piraty z karibiky, tak se nemame o cem bavit :D

    mam akorat Blu Ray, to nikam hazet nebudu, ale je toho plnej net :)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    DRAGON: davaj origo rip nekam, kdyz uz si to teda mam dat [imho nejhorsi zazitek s neexistujicima hlaskama byl, kdyz jsem jednou videl na SK o vanocich Mrazika a ono to bylo dabovany do slovenstiny a nebyla tam ani jedna hlaska, co si pamatuje kazdej... nedalo se na to koukat, byla to jen pohadka, vubec ne Mrazik ]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    DRAGON: DRAGON: aha, ja myslel, ze je to i politicky, odznacky jsem nikdy nenosil kvuli designu, nebo ne jen... i kdyz ATARI co mam na ksiltofce jako za jo ;]
    MS_
    MS_ --- ---
    divno.cz // nemáte oprávnění
    http://divno.cz
    HIPPO42
    HIPPO42 --- ---
    OVERDRIVE: Tys neviděl Hackers? To bys měl ... to bys měl .... :-)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    GABRIELL: Mam to podobne, kdybys chtel, tak mam puvodni vhs rip :-)
    Ice: yaman
    GABRIELL
    GABRIELL --- ---
    jj, do ted si pamatuju, jak jsem to mladsi sjizdel z VHSky :)) az me pozdeji zklamalo, ze nektere z oblibenych dabovanych hlasek v originale nebyly :(
    ICE
    ICE --- ---
    OVERDRIVE: na Hackers se podivej, je to dobry 90kovy "retro" s mladickou Angelinou, nerdsky se u toho zasmejes ;)
    CY_TR0N
    CY_TR0N --- ---
    OVERDRIVE: giger ne?
    DRAGON: tak tak tezko bych nosil neco co se mi nelibi (neni hezky na pohled) jen ze je to hyper promysleny.. ja sem ted udelal serii tricek z GITS serialu s laughingmanem a v reklamce to posrali takze trochu vaham jestli ho mam sam nosit...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam